AKTUALITY

ZĽAVA 45% na tromlované POLODRAHOKAMY platí do konca apríla 2024!!!

 

Pozrite si naše nové AMETYSTY.

Najnovšie meditatívne a vykladacie Karty vodních chrámů  .
 
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 

Aktuality z kamennej predajne, lunárny kalendár a iné informácie sledujte na FB stránke  TARA - poklady pre dušu  heart

alebo na TG kanáli Stíšenie.heart

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Tajný pergamen Pět tibetských technik zasvěcení (Radu Cinamar)

Slovensko | Knihy a karty | Kód: 13863-15478
Novinka

Keď bola v roku 2003 pod rumunskou Sfingou v pohorí Bucegi objavená záhadná staroveká komora, stala sa pre Rumunsko a jeho nového partnera, Spojené štáty, ktorých vyspelá technológia objav umožnila, štátnym tajomstvom najvyššieho stupňa.
Hlavným správcom tejto pozoruhodnej komnaty plnej holografickej technológie je oddelenie Nula, jednotka tajnej služby, ktorá sa zodpovedá iba rumunskému prezidentovi. Odvtedy existuje neustála a vytrvalá snaha niektorých rumunských a amerických frakcií podkopať autoritu oddelenia Nula, aby získali prístup k tejto technológii a mali ju pod kontrolou.
Kniha Tajný pergamen – päť tibetských techník zasvätenia podrobne rozpráva o politických intrigách, ktoré stáli v pozadí tohto pozoruhodného nálezu, a tiež o tom, ako do týchto záležitostí zasahovali vyššie duchovné sily. Jedna z nich súvisí s plánovaným nálezom starobylého tibetského rukopisu, ktorý je v tejto knihe odhalený a vysvetlený.
Rok vydania: 2023 Formát: A5 Počet strán: 365 Väzba: brožovaná Jazyk: Český

Dostupnosť
Skladom
25,19 €
22,90 € bez DPH

Když byla v roce 2003 pod rumunskou Sfingou v pohoří Bucegi objevena záhadná starověká komora, stala se pro Rumunsko a jeho nového partnera, Spojené státy, jejichž vyspělá technologie objev umožnila, státním tajemstvím nejvyššího stupně.

Hlavním správcem této pozoruhodné komnaty plné holografické technologie je oddělení Nula, jednotka tajné služby, která se zodpovídá pouze rumunskému prezidentovi. Od té doby existuje neustálá a vytrvalá snaha některých rumunských a amerických frakcí podkopat autoritu oddělení Nula, aby získaly přístup k této technologii a měly ji pod kontrolou.

Kniha Tajný pergamen – pět tibetských technik zasvěcení podrobně vypráví o politických intrikách, které stály v pozadí tohoto pozoruhodného nálezu, a také o tom, jak do těchto záležitostí zasahovaly vyšší duchovní síly. Jedna z nich souvisí s plánovaným nálezem starobylého tibetského rukopisu, který je v této knize odhalen a vysvětlen.

Po přeložení starobylého rukopisu se objeví záhadná, anténě podobná struktura, která vznikla v důsledku tání ledu poblíž tajné americké základny v Antarktidě. Funguje jako jakýsi kosmický maják a má energetickou signaturu spojující jak Jupiterův měsíc Europu, tak oblast Transylvánie, kde byly v roce 1990 uprostřed rozsáhlých tunelů z ryzího zlata objeveny pozůstatky dávné civilizace. Tato lokalita, která je již dlouhou dobu předmětem utajení jako nejvyšší státní tajemství Rumunska, se stává centrem intrik v oddělení Nula a jeho okolí. Přestože Peter Moon do samotného podzemí nepronikne, navštíví řečenou oblast a zjistí, že tato starobylá civilizace je stále velmi živá a aktivní.

Rok vydania: 2023 Formát: A5 Počet strán: 365 Väzba: brožovaná Jazyk: Český

Formát A5
Väzba pevná
Počet strán 365
Jazyk Český, česky

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 13863-15478 1

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie, tovar zodpovedá popisu

Overený zákazník,

Rychlost,presnost,spolahlivost

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie objednávky

Overený zákazník,