AKTUALITY
PREDAJŇA na Konventnej 19 v Bratislave TARA - poklady pre dušu funguje ako VÝDAJNÉ MIESTO ESHOPU www.taraezoterika.sk, nakupovať priamo v predajni nebude možné.
 
Radi Vám Vaše objednávky pripravíme pre OSOBNÝ ODBER, platiť bude možné v hotovosti aj platobnou kartou.
VOLAJTE a objednávajte si telefonicky  0948 039 243.

Predajňa slúži ako výdajné miesto eshopu nasledovne :

Pracovné dni - od 10:00 hod. do  - 16:00 hod., v sobotu od 9:00 hod.- 12:00 hod nás kontaktujte 0948 039 243 alebo 0915 747 082.

Vážime si Vašu priazeň, ktorú nám dávate už 17 rokov a veríme, že toto náročné obdobie prekonáme aj s našimi produktami, ktoré Vám prinášajú pokoj v duši a pohodovú myseľ .Ďakujeme za pochopenie a želáme krásne dni ❤

V kamennej predajni Tara - poklady pre dušu nájdete nové kadidlá a kadidelnice. Doplnili sme vonné tyčinky Fiore s krásnou vôňou.

V FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov a informácií,  už je nás viac ako 13 tisíc :) Srdečne Vás do nej pozývame.

Želáme Vám z Tary všetko dobré a tešíme sa na Vás.❤

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Tajné recepty ruských bylinářů ( Lumira)

Fontána | Knihy a karty | Kód: 12605-14212
Novinka

Celostné metódy posilňovania zdravia. Nie náhodou sa starej ruskej ľudovej medicíne pripisujú prekvapivé liečebné úspechy. Dôsledne ako máloktorá iná tradícia sa riadi základným heslom Telo je zrkadlom duše. Známa ruská liečiteľka Lumira a moskovský lekár Timofej Karmatskich zoznamujú čitateľov s tajnou rečou telesných signálov, ponúkajú prekvapivé náhľady do skrytých mechanizmov choroby i uzdravenia. Tiež prezrádzajú, ako sa chrániť proti negatívnym vplyvom (stres, strach, životné prostredie ničiace látky) možným spúšťačom chorôb. V českom jazyku.Rok vydania 2021.Počet strán 214. Brožovaná.

Dostupnosť
Vypredané
17,30 €
15,73 € bez DPH
Anotácia
Celostní metody posilování zdraví. Ne náhodou se staré ruské lidové medicíně připisují překvapivé léčebné úspěchy. Důsledně jako málokterá jiná tradice se řídí základním heslem Tělo je zrcadlem duše. Známá ruská léčitelka Lumira a moskevský lékař Timofej Karmatskich seznamují čtenáře s tajnou řečí tělesných signálů, nabízejí překvapivé náhledy do skrytých mechanismů nemoci i uzdravení. Také prozrazují, jak se chránit proti negativním vlivům (stres, strach, životní prostředí ničící látky) možným spouštěčům nemocí.
Techniky, které často upadly do zapomnění, jako třeba ruské napravení břicha, medová masáž, koupele, byliny a potní kúry, ale i speciální masáže a pohybové cviky nabízejí už celá staletí osvědčené a lehce dostupné možnosti zlepšení celkového zdravotního stavu, stejně jako cílené léčení určitých potíží. Konkrétní pokyny k výživě a způsobu života umožní zlepšení osobního zdravotního stavu s cílem obnovit soulad těla, duše a ducha.
V kongeniálním spojení intuice a empirického vědění s nejmodernějšími vědeckými poznatky předkládají jasnovidná léčitelka Lumira a neurolog Timofej Karmatskich ideálního rádce přírodní medicíny pro moderní život.
Autor Lumira
Jazyk český
Rok vydania 2021

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar objednany neskoro vecer a rano sms, ze mozem prist vyzdvihnut. Personal mily. Odporucam.

Overený zákazník,

Odporùčam rýchle dodanie tovaru..

Overený zákazník,

Bohatý sortiment Poloha v centre mesta Milá obsluha

Overený zákazník,