AKTUALITY
VOLAJTE a objednávajte si telefonicky  0948 039 243.
 

Vážime si Vašu priazeň, ktorú nám dávate už 17 rokov a veríme, že toto náročné obdobie prekonáme aj s našimi produktami, ktoré Vám prinášajú pokoj v duši a pohodovú myseľ .Ďakujeme za pochopenie a želáme krásne dni ❤

V kamennej predajni Tara - poklady pre dušu nájdete nové kadidlá a kadidelnice.  K dispozícií je už Biela šalvia šamanská.

V FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov a informácií,  už je nás viac ako 13 tisíc :) Srdečne Vás do nej pozývame.

Želáme Vám z Tary všetko dobré a tešíme sa na Vás.❤

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Tajná mantra (David Michie)

Synergie | Knihy a karty | Kód: 12735-14342
Novinka

Na tento okamih sa Matt Lester v odľahlom himalájskom kláštore pripravoval päť rokov. Jeho osudom je otvoriť starodávny, zapečatený zvitok obsahujúci proroctvo, ktoré svet naliehavo potrebuje. Keď ale príde jeho čas, zvitok je ukradnutý. Matt sa ocitne uprostred nebezpečného pátrania a stávky sú vysoké a on sa stáva z prenasledovateľa prenasledovaným.
Tajná mantra spája v napínavom príbehu prelomovú vedu, spiritualitu a hĺbku mysticizmu tibetského budhizmu. Môže tak úplne otriasť vašou predstavou toho, kto ste a akých premien ste schopní.
Rok vydania-2021. V českom jazyku. Počet strán 272.

Dostupnosť
Skladom
13,53 €
12,30 € bez DPH

  Anotácia

Na tento okamžik se Matt Lester v odlehlém himálajském klášteře připravoval pět let. Jeho osudem je otevřít starodávný, zapečetěný svitek obsahující proroctví, které svět naléhavě potřebuje. Když ale přijde jeho čas, svitek je ukraden. Matt se ocitne uprostřed nebezpečného pátrání a sázky jsou vysoké a on se stává z pronásledovatele pronásledovaným.

Na opačném konci světa se vědkyně Alice Weisensteinová právě chystá odhalit výsledky výzkumu zaměřeného na léčení mysli a těla. Události naberou zlověstný spád, když zmizí její nadřízený a ona si uvědomí, že je sledována. Mattovo hledání svitku, vedené lámy, ho zavede až k Alici. Dvojice se vydává na nebezpečnou honbu za svitkem a hrozby se stupňují. Společně se musí rozhodnout, komu mohou skutečně věřit.

Tajná mantra spojuje v napínavém příběhu průlomovou vědu, spiritualitu a hloubku mysticismu tibetského budhismu. Může tak zcela otřást vaší představou toho, kdo jste a jakých proměn jste schopní.

Autor David Michie
Rok vydania 2021
Jazyk český

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 12735-14342 2

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie Kvalitný tovar Veľký výber sortimentu

Overený zákazník,

Dobrá dostupnosť Ochotný personál

Overený zákazník,

Pohodlný nákup z domu.

Overený zákazník,