AKTUALITY
Najnovšie meditatívne a vykladacie Karty vodních chrámů  .
 
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 

Aktuality z kamennej predajne, lunárny kalendár a iné informácie sledujte na FB stránke  TARA - poklady pre dušu  heart

alebo na TG kanáli Stíšenie.heart

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Šungit pyramída leštená (8 cm)

Rusko | Polodrahokamy | Kód: 13521-15128

Väčšia šungitová pyramída vhodná na odtienenie elektrosmogu (wifi, počítače, antény). Dĺžka základne cca 8 cm, výška cca 5 cm. Okruh pôsobenia tejto pyramídy je cca 4 - 5 m.
Pyramída zo šungitu, je spoľahlivý štít proti geopatogénnym vplyvom, ktoré vznikajú v prírode z nevyjasnených geologických príčin. Pyramída zo šungitu je jeden z najefektívnejších prostriedkov proti geopatogénnym vplyvom, čo sa prejavuje zdravotnými problémami, ako napr.: neurčitá bolesť hlavy, slabosť, nevoľnosť, apatia atď. Je schopná zmenšiť negatívny vplyv okolia, odrážať a neutralizovať pôsobenie geopatogénnych zón.

Dostupnosť
Skladom
40,00 €
33,33 € bez DPH

Väčšia šungitová pyramída vhodná na odtienenie elektrosmogu( wifi, počítače, antény). Dĺžka základne cca 8 cm, výška cca 5 cm. Okruh pôsobenia tejto pyramídy je cca 4 m.

Pyramída zo šungitu, je spoľahlivý štít proti geopatogénnym vplyvom, ktoré vznikajú v prírode z nevyjasnených geologických príčin. Keď je človek denne vystavený vplyvu týchto geopatogénnych zón, jeho organizmus je oslabovaný, čo sa prejavuje zdravotnými problémami, ako napr.: neurčitá bolesť hlavy, slabosť, nevoľnosť, apatia atď.

V celkovom výsledku sa oslabuje imunitný systém, objavuje sa disharmónia organizmu. Pyramída zo šungitu je jeden z najefektívnejších prostriedkov proti geopatogénnym vplyvom. Je schopná zmenšiť negatívny vplyv okolia, odrážať a neutralizovať pôsobenie geopatogénnych zón.

U človeka, ktorý sa nachádza v blízkosti pyramídy, sa zvyšuje imunita, zlepšuje sa celkový stav, odstraňuje sa nervové napätie, bolesti hlavy, nespavosť a zvyšuje sa celkové uvoľnenie organizmu. Pyramída je schopná odtieniť elektromagnetické pole rôznych domácich i priemyselných elektrospotrebičov, napr. TV, PC, mikrovlnná rúra a i.

Pre efektívne pôsobenie pyramídy je dôležitá jej orientácia podľa svetových strán. Jedna strana základne musí byť orientovaná v smere S>J. Na umiestnenie pyramídy sa odporúča miesto, kde trávite viac ako hodinu denne – vedľa postele, písacieho stola, počítača alebo kuchyni. Pyramída má byť umiestnená vo výške hlavy / nie na podlahe / a na vzdialenosť nie väčšiu ako 50cm.

Napr., pyramída môže byť umiestnená medzi vami a PC či TV alebo inými zdrojmi elektromagnetického žiarenia. Umiestnenie pyramídy v kancelárskych priestoroch celkovo harmonizuje pracovnú atmosféru.

U ľudí mizne nervozita, nespokojnosť, napätie a zvyšuje sa výkonnosť. Pyramída umiestnená pri lôžku chorého mu bude dodávať vnútornú energiu, čím sa zrýchli doba uzdravenia.

Pyramída postavená na písacom stole študenta alebo školáka pomáha lepšie sa sústrediť a rýchlejšie vyriešiť úlohy. Odporúča sa vyniesť pyramídu 1x za 2 až 3 týždne von a ponechať ju tam minimálne 1 hodinu. Na jej očistenie a regeneráciu ochranných vlastností. Do väčších priestorov sa odporúča umiestniť väčšie pyramídy /min.8x8cm/ alebo skombinovať niekoľko menších.

 

Krajina pôvodu: Karélia, Rusko. Dodávame s podrobným návodom na použitie.

 

Koľko percent uhlíka obsahuje Šungit?

Liečivé účinky - pohlcuje elektrosmog- neutralizuje geopatogénne zóny- energeticky očisťuje kamene a rôzne šperky- šungitová voda mierni astmu, anémiu, gastritídu, diabetes, alergie rôznych druhov, posilní
Krajina pôvodu Rusko (Karélia)
Čakra 1.-základná
Spôsob používania - prikladanie na telo- šungitová voda- položenie do priestoru
Hmotnosť cca 320 g.
Rozmery cca 8 x 8 x 6 cm.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 13521-15128 5

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle dodanie tovaru, určite obchod odporúčam

Overený zákazník,

Rýchle dodanie max spokojnosť

Overený zákazník,

+ Tie sviečky majú niečo do seba. Som veľmi spokojná

Overený zákazník,