Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Lokalita predajne Tara Ezoterika - kliknite pre viac informácií

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Prívesok Faden quartz - Krištáľ horský (6cm)

Prívesok Faden quartz - Krištáľ horský. Iba jeden kus. Faden krištáľ sa vyznačuje bielym vláknom prechádzajúcim jeho vnútrom. Účinkuje ako samoliečiaci krištál. Pomáha pri procese sebaliečby ako pri fyzickej, mentálnej, duševnej či citovej. Pri konflikte napomáha so správnou komunikáciou a vyjadrovaním sa.

Predaj skončil

Prívesok Faden quartz - Krištáľ horský natur. Rozmery: 6 cm x 2,1 cm. Hmotnosť: 8g. Úchyt zo striebra Ag. Iba jeden kus.

Vlastnosti:

Faden krištáľ sa vyznačuje bielym vláknom prechádzajúcim jeho vnútrom. Termín faden je nemecké slovo pre "vlákno". Nachádzajú sa v alpskom regióne Európy, Pakistanu, Ruska a Arkansasu.
Vzniká v oblastiach s nízkou známkou metamorfózy, v ktorej rastú dutiny v skale. Keď tieto zóny rastú, krištálové kryštály v nich sú rozbité (opakovane)  a opätovný rast zahrňuje tekuté a plynné inklúzie (biele vlákna). Okraje kryštálov rastú rýchlejšie a obsahujú kvapalné inklúzie v strede kryštálov. Opakované prasknutie a hojenie zanecháva v kryštáliku jazvu tekutých a plynových inklúzií: bielu niť, "faden". V zriedkavých prípadoch je faden pokrytý chloritom

Faden Quartz je samoliečiaci krištál. Pomáha pri procese sebaliečby ako pri fyzickej, mentálnej, duševnej či citovej. Pri konflikte napomáha           so správnou komunikáciou a vyjadrovaním sa. Vyrovnáva a stabilizuje tok energie v priestore ako aj v človeku.

Veľmi vhodný pre liečiteľov a ľúdi, ktorý pomáhajú kameňmi/polodrahokamami uzdravovať ľudí. Spája energiu liečiteľa, šamana s klientom pre lepšie pochopenie situácie, odnášajúc optimálne a vyrovnané riešenie.

English:

Name: Faden Quartz

Features: Healing, Protection, Magic, Oneness

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.