AKTUALITY
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 
V  FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov, už je nás viac ako 36 tisíc !

Srdečne Vás do nej pozývame.

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

MOQUI MARBELS mini- "hromové"- šamanské kamene ( 1pár, 1cm)

Novinka

MOQUI MARBELS mini - "Hromové guličky" alebo tiež "Šamanské kamene" sú pomenované podľa Indiánov kmeňa Moqui, ktorí obývali územie Utahu a odkiaľ tieto prevažne hladké eliptické alebo okrúhle konkrécie pochádza. Väčšina týchto výtvorov prírody má jadro z pieskovca, ktoré je obklopené plášťom z hematitu. Moqui pri používaní pôsobia kladne na imunitný systém, vyrovnávajú energiu, harmonizujú, navodzujú duševnú rovnováhu a regenerujú. Pomôžu pri strate energie, nesúlade, blokádach, citovej nevyrovnanosti.Kamene začnú pôsobiť na človeka zhruba po 5 - 15 minútach, záleží na citlivosti a vnímavosti. 1 pár, priemer cca 1cm.

Predaj skončil

 

MOQUI MARBELS - „Hromové kuličky“ nebo také „Šamanské kameny" jsou pojmenovány podle Indiánů kmene Moqui, kteří obývali území Utahu a odkud tyto převážně hladké eliptické nebo kulaté konkrece pochází. Většina těchto výtvorů přírody má jádro z pískovce, jež je obklopeno pláštěm z hematitu. Někteří geologové považují Moqui Marbles za konkrece železné rudy vzniklé před 130 až 155 miliony lety. Jiná teorie hovoří o dopadu meteoritu do oblasti „Big Specer Flat“ 12 mil od města Escalante, kde jsou ještě dnes viditelné zbytky valů po dopadu.

Moqui při používání působí kladně na imunitní systém, vyrovnávají energii, harmonizují, navozují duševní rovnováhu a regenerují. Pomohou při ztrátě energie, nesouladu, blokádách, citové nevyrovnanosti.

Dělí se na mužské (vetší, drsnější, tvarem jako UFO s pravotočivou energií) a ženské (hladší, sametovější, menší s levotočivou energií).Kameny držíme sevřené v dlaních a to tak, že praváci drží v pravé ruce kámen opačného pohlaví (muž - ženský kámen a žena – mužský kámen) a druhý kámen sevřeme ve druhé ruce. Leváci mají tyto kameny obráceně.

Kameny začnou působit na člověka zhruba po 5 – 15 minutách, záleží na citlivosti a vnímavosti. Ucítíme z Moqui Marbles teplo, které nám bude stoupat od dlaní až k ramenům, a potom do celého těla.

Použitie energia, meditácia, podpora liečenia

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som spokojná snáď nám pomozu sviečky

Overený zákazník,

Super

Overený zákazník,

rýchlosť,spoľahlivosť

Overený zákazník,