AKTUALITY

Dni TARY - 19.-20. júl 2024!- druhý ročník!   Ďakujeme za vašu podporu a dôveru.heart

 

Pozrite si nové knihy, vonné tyčinky a karty !

Pozrite si naše nové AMETYSTY.

Najnovšie meditatívne a vykladacie Karty posvátné kreativity  .
 
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 

Aktuality z kamennej predajne, lunárny kalendár a iné informácie sledujte na FB stránke  TARA - poklady pre dušu  heart

alebo na TG kanáli Stíšenie.heart

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Mandalový ASTRO kalendár 2023 (Štefánia Matis)

Stolový kalendár s originálnymi mandalami od slovenskej umelkyne Štefánie Matis . Každá mandala , ktorú nájdete v tomto kalendári bola vytvorená podľa osobitného usporiadania farieb a symbolov . Vďaka tomu sa mandaly z mojej dielne stávajú i niečím viac, než len obyčajnou relaxáciou. Jednotlivé elementy, symboly alebo runy ktoré nájdete v mandalách , a ich vzájomné väzby sú prepojené a starostlivo usporiadané podľa originálneho postupu . Prečo sa v Mandalovom kalendári nachádza astrologická predpoveď podľa fáz mesiaca? Lebo mandaly s astrológiou majú jednu spoločnú vec a to je – niečo medzi vedou a umením. V oboch prípadoch je totiž podstatné „ zostať v obraze „ . V slovenskom- jazyku. Klasický stolový kalendár.

Predaj skončil

Anotácia:

Milí čitatelia,

Nemôžete šoférovať auto pri pohľade do spätného zrkadla. No nemôžete....Ak sa stále pozeráte do spätného zrkadla tak nabúrate. Toto je dôvod , prečo je spätné zrkadlo také malé, a predné okno veľké. Pretože všetko, čo Vám ukáže spätné zrkadlo ste už minuli a znovu to nepríde. Predné okno je Vaša budúcnosť. Preto na ceste svojho života hľaďte vpred na pomyselné predné okno a nechajte minule roky plynúť za sebou.

Sústreďte sa na prítomnosť a budúcnosť príde podľa toho. Nájdite v sebe rovnováhu a buďte sami sebou , pritom si pomôžte poznaním ktoré držíte teraz v rukách pred sebou.

Energia, čas, umenie, poznanie a vedomosti boli vložené do formy tohto špeciálneho kalendára za účelom energetickej podpory pre Vás a vašich blízkych.

Energia, vibrácia a frekvencia je práve to, čo bude najviac hýbať týmto rokom 2023 a Vami, preto je vhodné podporovať sa aj ozdravnými energetickými žiaričmi, kými sú napríklad mandaly.

Každá mandala , ktorú nájdete v tomto kalendári bola vytvorená podľa osobitného usporiadania farieb a symbolov . Vďaka tomu sa mandaly z mojej dielne stávajú i niečím viac, než len obyčajnou relaxáciou. Môžu byť úžasným terapeutickým nástrojom a dokonca sú schopné aktivovať samoliečebné sily. Jednotlivé elementy, symboly alebo runy ktoré nájdete v mandalach , a ich vzájomné väzby sú prepojené a starostlivo usporiadané podľa originálneho postupu .

Rezonancia a vibrácia, ktorú v sebe mandaly nesú, plynú a prenášajú sa aj z tohto kalendára. Jeden symbol alebo prvok sa javí pri opakovaní oveľa silnejší, ako keď stojí sám za seba. Iba harmonické usporiadanie a ľahká interakcia týchto prvkov vytvárajú veľký rezonančný celok, ktorý sa prenáša do okolia.

Energetické polia ktoré na nás vplývajú majú totiž všetky predmety, aj tie ktoré by sme nazvali „neživé“, dokonca aj slovo napísané na papieri alebo mandala vytlačená v kalendári je naplnená energiou a pohybom.

Všetko vo vesmíre existuje iba dovtedy kým ma energiu v pohýbe, a práve vesmírna energia , pohyb planét , ich postavenie alebo fázy Luny z astrologického hľadiska vplývajú na človeka a dianie okolo neho.

Prečo sa v Mandalovom kalendári nachádza astrologická predpoveď podľa fáz mesiaca?

Lebo mandaly s astrológiou majú jednu spoločnú vec a to je – niečo medzi vedou a umením. V oboch prípadoch je totiž podstatné „ zostať v obraze „ .

Ing. Štefánia Matis   autorka kalendára

V slovenskom jazyku.

Autor Štefánia Matis
Použitie Kalendár, meditácia, obraz

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

dostupnosť, prehľad

Overený zákazník,

Rychlost a spolehlivost

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie mojej objednávky.

Overený zákazník,