AKTUALITY
VOLAJTE a objednávajte si telefonicky  0948 039 243.
 

Vážime si Vašu priazeň, ktorú nám dávate už 17 rokov a veríme, že toto náročné obdobie prekonáme aj s našimi produktami, ktoré Vám prinášajú pokoj v duši a pohodovú myseľ .Ďakujeme za pochopenie a želáme krásne dni ❤

V kamennej predajni Tara - poklady pre dušu nájdete nové kadidlá a kadidelnice.  K dispozícií je už Biela šalvia šamanská.

V FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov a informácií,  už je nás viac ako 13 tisíc :) Srdečne Vás do nej pozývame.

Želáme Vám z Tary všetko dobré a tešíme sa na Vás.❤

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Duše a tělo v psychosomatické medicíně (Jan Poněšický)

Triton | Knihy a karty | Kód: 12742-14349
Novinka

Kniha obsahuje príspevky jedenástich uznávaných českých predstaviteľov psychosomatiky, ktorí nás oboznamujú so zásadnými smermi či konceptmi psychosomatiky psychodynamickým, psychoanalytickým, daseinsanalytickým a systemickým, ktoré sú doplnené historickým prehľadom a príspevkami integrujúcimi rôzne prístupy v psychosomatickej medicíne a psychoterapii. Rok vydania 2021. V českom jazyku. Pevná obálka.

Dostupnosť
Skladom
14,50 €
13,18 € bez DPH
Anotácia
Propojení duše a těla vnímáme všichni v každodenním životě v některých situacích se nám zrychlí tep, zvýší krevní tlak, zpotíme se, rozbolí nás hlava...

Psychosomatická medicína se zabývá vzájemnými vztahy mezi duševními, tělesnými a sociálními procesy. V současné době se setká s psychosomatickým onemocněním v průběhu života třetina obyvatel. Příčinou je nebývale rychlé životní tempo a silný civilizační tlak, zvnitřnění diktátu výkonnosti. Důsledkem je stále méně přirozený a zdravý způsob života, jenž se spolu se stresem a problémy v mezilidských vztazích podílí na vzniku a trvání většiny nemocí, jako jsou např. bolesti hlavy, astma, zažívací potíže, vředová choroba žaludku, bolesti zad, chronická únava, poruchy spánku, vysoký krevní tlak, chronická kožní onemocnění, ulcerózní kolitida, gynekologické potíže, přejídání či nechutenství aj.

Kniha obsahuje příspěvky jedenácti uznávaných českých představitelů psychosomatiky, kteří nás seznamují se zásadními směry či koncepty psychosomatiky psychodynamickým, psychoanalytickým, daseinsanalytickým a systemickým, jež jsou doplněny historickým přehledem a příspěvky integrujícími různé přístupy v psychosomatické medicíně a psychoterapii.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 12742-14349 1

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie Kvalitný tovar Veľký výber sortimentu

Overený zákazník,

Dobrá dostupnosť Ochotný personál

Overený zákazník,

Pohodlný nákup z domu.

Overený zákazník,