AKTUALITY
PREDAJŇA na Konventnej 19 v Bratislave TARA - poklady pre dušu funguje ako VÝDAJNÉ MIESTO ESHOPU www.taraezoterika.sk, nakupovať priamo v predajni nebude možné.
 
Radi Vám Vaše objednávky pripravíme pre OSOBNÝ ODBER, platiť bude možné v hotovosti aj platobnou kartou.
VOLAJTE a objednávajte si telefonicky  0948 039 243.

Predajňa slúži ako výdajné miesto eshopu nasledovne :

Pracovné dni - od 10:00 hod. do  - 16:00 hod., v sobotu od 9:00 hod.- 12:00 hod nás kontaktujte 0948 039 243 alebo 0915 747 082.

Vážime si Vašu priazeň, ktorú nám dávate už 17 rokov a veríme, že toto náročné obdobie prekonáme aj s našimi produktami, ktoré Vám prinášajú pokoj v duši a pohodovú myseľ .Ďakujeme za pochopenie a želáme krásne dni ❤

V kamennej predajni Tara - poklady pre dušu nájdete nové kadidlá a kadidelnice. Doplnili sme vonné tyčinky Fiore s krásnou vôňou.

V FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov a informácií,  už je nás viac ako 13 tisíc :) Srdečne Vás do nej pozývame.

Želáme Vám z Tary všetko dobré a tešíme sa na Vás.❤

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Čarodějnická hůlka výroba, použití, magie, zasvěcení (Alferian Gwydion MacLir)

Fontána | Knihy a karty | Kód: 12648-14255
Novinka

Alferianovi Gwydion MacLirovi sa podarilo napísať jednu z tých vzácnych knižiek, ktorú keď otvoríte, zistíte, že ste ju hľadali celý život. Budeme ju odporúčať všetkým našim druidským študentom, napísal Philip Carr-Gomm, Predstavený Rádu bardov, ovatov a druidov. Rozsiahla, podrobná a zasvätená história čarodejníckych paličiek, vrátane odkazov na mnohé rôznorodé kultúry a presvedčenia, ktorá ponúka všestranný horizont pre ich výrobu a použitie.
V českom jazyku. Rok vydania 2021. Počet strán 336. Brožovaná.

Dostupnosť
Skladom
20,22 €
18,72 € bez DPH
Anotácia
Alferianu Gwydion MacLirovi se povedlo napsat jednu z těch vzácnych knížek, kterou když otevřete, zjistíte, že jste ji hledali celý život. Budeme ji doporučovat všem našim druidským studentům. Philip Carr-Gomm, Představený Řádu bardů, ovatů a druidů. Rozsáhlá, podrobná a zasvěcená historie hůlek, včetně odkazů na mnohé různorodé kultury a přesvědčení, která nabízí všestranný horizont pro jejich výrobu a použití. Oceňuji také praktičnost knížky, s jejími instrukcemi jak si zhotovit hůlky a příklady riruálních zasvěcení. Úpřimně věřím, že budete odměněni za čas, který věnujete tomuto velice poučnému textu. Roger Williamson, zakladatel Magus Books a Herbs v Minneapolisu. Rodilý vypravěč a učitel. Alferianova slova utkají poetické kouzlo, které uchváceni sledujeme lesními světy. Nauka o kouzelnické hůlce mě naučila hluboce ocenit život v těchto vzácných magických nástrojích, stejně jako hluboký respekt k umění její tvorby, od nalezení přes všechny procesy, které vedou až k proměně na magický nástroj. Pomohla mi zlepšit mé magické praktiky a umožnila hlouběji se propojit s duchovní říší. Susa Morgan Black, druidka v Řádu bardů, ovatů a druidů a spoluzakladatelka Doire Bhrighid 817 (druidský háj semínek zasvěcený Brighid) Tento svazek je mnohem víc než pouhým zdrojem pro výrobu kouzelnických hůlek, pojednává o magických korelacích a souvislostech, přesahujíc tak záměr, který kouzelnická hůlka obvykle představuje. Musí se bezpochyby stát definitivní prací která se zabývá tímto tématem a přinést moderní pohled na starobylý nástroj. DruidicDawn.org
Autor Alferian Gwydion MacLir
Jazyk český
Rok vydania 2021

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 12648-14255 1

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar objednany neskoro vecer a rano sms, ze mozem prist vyzdvihnut. Personal mily. Odporucam.

Overený zákazník,

Odporùčam rýchle dodanie tovaru..

Overený zákazník,

Bohatý sortiment Poloha v centre mesta Milá obsluha

Overený zákazník,