AKTUALITY
VOLAJTE a objednávajte si telefonicky  0948 039 243.
 

Vážime si Vašu priazeň, ktorú nám dávate už 17 rokov a veríme, že toto náročné obdobie prekonáme aj s našimi produktami, ktoré Vám prinášajú pokoj v duši a pohodovú myseľ .Ďakujeme za pochopenie a želáme krásne dni ❤

V kamennej predajni Tara - poklady pre dušu nájdete nové kadidlá a kadidelnice.  K dispozícií je už Biela šalvia šamanská.

V FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov a informácií,  už je nás viac ako 17 tisíc :) Srdečne Vás do nej pozývame.

Želáme Vám z Tary všetko dobré a tešíme sa na Vás.❤

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Alchymista v tričku (Pavel Džuban)

Lutien | Knihy a karty | Kód: 12440-14057
Novinka

Novinka slovenského autora Pavla Džubana. Rok vydania 2021. Väzba brožovaná s obálkou. Počet strán 215.V slovenskom jazyku.
Alchymista v tričku? To ako? Alchymisti sú predsa starí bradatí chlapi s ústami plnými nezrozumiteľných presymbolizovaných viet a cudzích slov. A hlavne v dlhých plášťoch. ...možno v rozprávkach, ktoré múdrosť ukrývajú a v príbehoch, ktoré ju nechápu.
Konečným produktom človeka, ktorý sa vydá na cestu alchýmie, je podľa jedného tvrdenia on sám. To on prejde premenou, destiláciou, zušľachtením, nie to olovo, z ktorého by stvoril zlato, ani sa nesnažil stať nesmrteľným vynájdením elixíru nesmrteľnosti, pretože vedel, že je to inak.

Dostupnosť
Skladom
12,99 €
11,81 € bez DPH
Alchymista v tričku? To ako? Alchymisti sú predsa starí bradatí chlapi s ústami plnými nezrozumiteľných presymbolizovaných viet a cudzích slov. A hlavne v dlhých plášťoch.
...možno v rozprávkach, ktoré múdrosť ukrývajú a v príbehoch, ktoré ju nechápu.
 
Konečným produktom človeka, ktorý sa vydá na cestu alchýmie, je podľa jedného tvrdenia on sám. To on prejde premenou, destiláciou, zušľachtením, nie to olovo, z ktorého by stvoril zlato, ani sa nesnažil stať nesmrteľným vynájdením elixíru nesmrteľnosti, pretože vedel, že je to inak.
 
Na to, aby človek bol alchymistomo života, nemusí sa utiahnuť do dnes už nedostatkových temných kobiek nejakého prastarého hradu alebo kdesi v krivoľakých uličkách, hoci aj dnes sa musí schovávať. Ani nemusí nosiť dlhý plášť a už vonkoncom končistý klobúk.
 
Preto "v tričku". Ktovie, možno ten chalan, čo si tam vonku pred oknom kope loptu tak, že ju nepustí padnúť na zem, a zdá sa, akoby to nedosahoval len nohou, ale akoby ho lopta poslúchala, sa v alchýmii života dostal za svojho krátkeho života ďalej než Philippus Aureolus Theophrastus Bombastus von Hohenheim, známejší pod menom Paracelsus, ktorý - mimochodom - pobýval aj na Slovensku a jeho meno je zvečnené na bratislavskom Primaciálnom paláci.
 
Ako sa človek stane alchymistom? Čo k tomu potrebuje? Čím si prejde? Prečo sa aj dnes musí ukrývať? Čo dosiahne? Niekedy je to celkom jednoduché - napríklad v príbehu, ktorý sa práve dostal do tlače a čoskoro bude k dispozícii. Druhá časť ho bude nasledovať - a ako bonus bude obsahovať aj pomôcku pre naozaj zvedavých.
Autor Pavel Džuban
Vydavateľ Lutien
Rok vydania 2021

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 12440-14057 2

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie Kvalitný tovar Veľký výber sortimentu

Overený zákazník,

Dobrá dostupnosť Ochotný personál

Overený zákazník,

Pohodlný nákup z domu.

Overený zákazník,