Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Lokalita predajne Tara Ezoterika - kliknite pre viac informácií

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

ČAKROVÉ kamene (na meditáciu a proti stresu)

Predaj skončil

Silná sada pozitívne pôsobiacich polodrahokamov v extra kvalite. Vhodné sú na meditáciu, relaxáciu a podporu liečenia. Sada obsahuje šungit na vkladanie do vody. Nosíme ich so sebou, prikladáme na telo, necháme v aute, v miske na parapete a pod.

  • Kamene - polodrahokamy človeka upokojujú, chránia, odovzdávajú mu pozitívnu informáciu, odstraňujú z jeho biopoľa blokády, brániace toku životnej energie, vitalizujú telo a podporujú duchovno - duševný rast.
  • Čakry - (názov pochádza zo sanskrtu) sú súčasťou ľudského jemného energetického systému, fungujú ako mosty medzi psyché a prejavmi, vnútrom a vonkajškom, mikro a makrokozmom. Existuje 7 hlavných čakier. Ich hlavnou funkciou je synergicky integrovať kozmickú energiu so všetkými úrovňami vedomia. Prostredníctvom čakier, myseľ, telo a duch sú v neustálej komunikácii a rozvoji.
  • Očista kameňov: Kamene pravidelne obmývame prúdom čistej vody - cca 2.min. V sade sa nachádza soľný kryštáľ, v blízkosti ktorého sa kamene prirodzene pravidelne revitalizujú. Dôkladnejšiu očistu urobíme počas mesačného splnu – kamene spolu so soľným kryštálom vložíme do vrecka, v nádobe zalejeme vodou, celú noc ponecháme vonku na balkóne, parapete apod. Soľný kryštáľ himalájskej soli sa rozpustí, takže na ďalšiu očistu je potrebný nový alebo môžete použiť ktorúkoľvek z himalájskych solí (nájdete ju v našej ponuke).
  • Zoznam polodrahokamov: v sade sa nachádzajú tromlované (hladké) polodrahokamy: turmalín čierny - skoryl, karneol, citrín, avanturín, ruženín, angelit, sodalit a ametyst.

Šungitová drť (šungit) (lesklý, čierny, ťažký) - je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia. Má schopnosť čistiť vodu takmer od všetkých organických látok (vrátane ropných produktov, fenolov a pesticídov), od mnohých kovov a nekovov, baktérií (streptokok), a mikroorganizmov. Obohacuje vodu stopovými prvkami, mení jej energeticko - informačnú štruktúru, pohlcuje elektrosmog, neutralizuje geopatogénne zóny, energeticky očisťuje kamene a rôzne šperky. Dnes sa zázračné schopnosti šungitu a šungitovej vody spájajú práve s prítomnosťou fullerénov, vzácnej formy uhlíka.

Šungit v sade slúži na prípravu cca 3 dcl vody, alebo na osobnú ochranu pred elektrosmogom (nosíme pri sebe).

Soľný kryštál himalájskej soli slúži na revitalizáciu kameňov. Vo vode sa rozpustí.

Dodávame s podrobným návodom na použitie (spôsob používania polodrahokamov a ako konkrétne kamene pôsobia).

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 1116-1186 31

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ja mám skúsenosti s webshopom Tara ezoterika,veľmi dobré skúsenosti. Je tu výber tovaru z rôznych oblastí .Ceny sú prijateľné . Tovar je doručený v poriadku a…

Overený zákazník,

Bol to môj prvý nákup veľká spokojnosť

Overený zákazník,

skvelý rozsah a dostupnosť tovaru

Overený zákazník,