Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Lokalita predajne Tara Ezoterika - kliknite pre viac informácií

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Ženské rituály - Rituály pro ženy jako cesta osobní transformace (Barbora Zemanová)

Kniha Ženské rituály - Rituály pro ženy jako cesta osobní transformace do autorky Barbora Zemanová. V knihe Ženské rituály sa prepájajú hlboké osobné skúsenosti, podanej formou farbistých intímnych príbehov, s pradávnou tradíciou - šamanskou, egyptskou, antickou, pohanskou, slovanskou, keltskou - ktorá sa v aktualizovanej a pritom toľko známej a blízkej podobe vynára zo samotných buniek "obyčajného" života modernej ženy.

Predaj skončil

Kniha Ženské rituály - Rituály pro ženy jako cesta osobní transformace do autorky Barbora Zemanová.

Brožúrková väzba. Počet strán: 250. Rok vydania: 2019. Vydavateľstvo: DharmaGaia.

V knihe Ženské rituály sa prepájajú hlboké osobné skúsenosti, podanej formou farbistých intímnych príbehov, s pradávnou tradíciou - šamanskou, egyptskou, antickou, pohanskou, slovanskou, keltskou - ktorá sa v aktualizovanej a pritom toľko známej a blízkej podobe vynára zo samotných buniek "obyčajného" života modernej ženy. A to vo všetkých jeho hlavných etapách - tu vykreslených pomocou piatich odvekých archetypov, ktoré sa linú históriou spojené posvätnou stužkou ženstva - archetypu Panny, Matky, Milenky, veďmy a Kráľovnej. Každá z týchto fáz v sebe nesie typické charakteristiky a dôležité míľniky, ktoré je dobré vedome uctiť, osláviť, integrovať, uzavrieť a v premenenej podobe potom pokračovať ďalej. Rituál slúži ako podporný nástroj, nežné a voňavé pohladenie alebo razantný rez situácií; stagnácie dáva do pohybu, rozbúrené upokojuje do zmieru. "Zväzok ženských obradov" je studnicou veľmi živých a metodickom postupov na prípravu a realizáciu rituálov - osobných, párových i skupinových. Praktická časť knihy je preto inšpiratívnou zmesou konkrétnych cvičení, konštelácií, vizualizácií, meditácií a modlitieb, ktoré možno použiť tak, ako sú namiešané - najmä na začiatku cesty s obradmi, alebo improvizovať a pretvárať podľa svojej fantázie a intuície spolu s pribúdajúcou praxou. Kniha je vhodná aj pre ženy, ktoré chcú svoju prácu s ženskými skupinami obohatiť o rituálny prvok. V knihe nájdete nežné aj divoké prevedenia napríklad skrze tieto životné prechody: predsvadoný a svadobné rituály pre nevestu, predpôrodné rituály pre budúcu mamičku, rituál privítania bábätka, rituál ukončenia dojčenia, rituál prvej menštruácie, rituál vstupu do ženstva pre dospelé ženy, rituál menopauzy, rituál prázdneho hniezda, rozvodový a rozchodový rituál, rozlúčka so zosnulým atď..

 

 

Autor Barbora Zemanová
Rok vydania 2019
Jazyk český

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 10510-12125 1

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle doručenie Kvalitný tovar

Overený zákazník,

Veľmi rýchle vybavenie objednávky, ústretový prístup, príjemná telefonická komunikácia. Kvalita dodaného tovaru 100 %. Vrelo každému odporúčam.

Overený zákazník,

Super obchod a personal

Overený zákazník,