AKTUALITY
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 

Aktuality z kamennej predajne, lunárny kalendár a iné informácie sledujte na FB stránke  TARA - poklady pre dušu  heart

alebo na TG kanáli Stíšenie.heart

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Vonné tyčinky Tibetan Ancient Spiritual Healing (30 ks)

Novinka

Tibetské vonné tyčinky Spiritual Healing ručne vyrobené v Nepále.Tieto tyčinky sú tradične ručne rolované z prírodných bylín, olejov a iných prísad. V Nepále je táto špeciálna zmes známa ako Astasugandha Dhoop. Môže sa použiť na duchovné obrady a meditačné stretnutia na vytvorenie pokojnej a pokojnej atmosféry. Pri spaľovaní tieto prírodné vonné tyčinky uvoľňujú príjemnú vôňu, ktorá dodáva telu energiu a omladzuje a povznáša ducha. Dym z týchto tyčiniek je ideálny na očistenie domácnosti a prostredia od nežiaducich energií, na uvoľnenie stresu a meditáciu. Dĺžka tyčiniek: ~13 cm. Počet kusov v balení: ~30. Doba horenia: ~1 hodina.

Predaj skončil

Tibetské vonné tyčinky Spiritual Healing ručne vyrobené v Nepále.Tieto tyčinky sú tradične ručne rolované z prírodných bylín, olejov a iných prísad.
V Nepále je táto špeciálna zmes známa ako Astasugandha Dhoop. Môže sa použiť na duchovné obrady a meditačné stretnutia na vytvorenie pokojnej a pokojnej atmosféry. Pri spaľovaní tieto prírodné vonné tyčinky uvoľňujú príjemnú vôňu, ktorá dodáva telu energiu a omladzuje a povznáša ducha. Dym z týchto tyčiniek je ideálny na očistenie domácnosti a prostredia od nežiaducich energií, na uvoľnenie stresu a meditáciu.

Dĺžka tyčiniek: ~13 cm. Počet kusov v balení: ~30. Doba horenia: ~1 hodina.

Tibet je hornatá krajina s drsnými prírodnými podmienkami, prevažná časť územia Tibetu sa nachádza na Tibetskej náhornej plošine, kde priemerná nadmorská výška dosahuje okolo 4 900 m nad morom. Na zdanlivo neúrodných svahoch hôr a podhoria však rastú byliny a dreviny s veľkým liečebným potenciálom.

Byliny sú starostlivo zbierané a podľa starodávnych ájurvedických receptúr rolované do podoby vonných povrázkov (dhupaya) alebo vonných tyčiniek. Tibetské a nepálské vonné tyčinky sú od indických alebo japonských tyčiniek veľmi odlišné, majú hrubú štruktúru, väčšiu hrúbku, pri pálení sa môžeme stretnúť so silnou korenistou zemitou vôňou, pripomínajúcu drsný vysokohorský život. Tibetské tyčinky tak majú vynikajúce prečisťujúce účinky a vysoký aromaterapeutický potenciál. Inhalácia vôní tibetských tyčiniek pozitívne pôsobí na celé mnostvo telesných aj duševných ťažkostí.

Kvôli situácii panujúcej v Tibete, sú všetky tibetské tyčinky vyrábané tibetskými utečencami predovšetkým v Nepále alebo Indii, zo zmesi bylín a driev, bez použitia akýchkoľvek chemických prísad.

Počet tyčiniek 30
Čas horenia cca 60 minút

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rychle vybavenie objednavky a krasne zabalene

Overený zákazník,

Som spokojná snáď nám pomozu sviečky

Overený zákazník,

Super

Overený zákazník,