AKTUALITY

Čítanie z ruky v TARE - viac na našom FB profile   TARA - poklady pre dušu  heart alebo volajte 0915 747 082.

Pozrite si nové knihy, vonné tyčinky a karty !

Pozrite si naše nové AMETYSTY.

Najnovšie meditatívne a vykladacie Karty posvátné kreativity  .
 
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 

Aktuality z kamennej predajne, lunárny kalendár a iné informácie sledujte na FB stránke  TARA - poklady pre dušu  heart

alebo na TG kanáli Stíšenie.heart

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Vonné tyčinky Fiore d'Oriente vílie Fairy Incense (set 7 x 7 ks)

Novinka

Fiore d'Oriente Fairy Incense je kompletný set prémiových tyčiniek na privolanie pomoci víl.
Víly sa pohybujú medzi realitou ľudí a ďalšími svetmi ako vibrujúce energie. Majú radi vône a farby rovnako ako ľudia a vnímajú ich aj podobným spôsobom. Tieto tyčinky, vytvorené z najčistejších materiálov a vyrobené z prírodných esenciálnych olejov, môžu zachytiť podstatu týchto jemných bytostí - ich zvláštnosť a jedinečnosť vedie víly, aby prišli do nášho sveta.
Balenie obsahuje vonné tyčinky týchto víl: Víla Bdelosti (Fairy of Awareness), Víla Tvorivosti (Fairy of Creativity), Víla Radosti (Fairy of Happiness), Víla Nádeje (Fairy of Hope), Víla Svetla (Fairy of Light), Víla Pravdy (Fairy of Truth), Víla Ochrany (Guardian Fairy)
Počet tyčiniek: 49 (7 tyčiniek pre každú vílu). Súčasťou balenia je terakotový stojan.

Dostupnosť
Skladom
16,00 €
13,33 € bez DPH

Fiore d'Oriente Fairy je kompletný set prémiových tyčiniek na privolanie víl.

Víly sa pohybujú medzi realitou ľudí a ďalšími svetmi ako vibrujúce energie. Majú radi vône a farby rovnako ako ľudia a vnímajú ich aj podobným spôsobom. Tieto tyčinky, vytvorené z najčistejších materiálov a vyrobené z prírodných esenciálnych olejov, môžu zachytiť podstatu týchto jemných bytostí - ich zvláštnosť a jedinečnosť vedie víly, aby prišli do nášho sveta.

Unikátne vonné tyčinky z Talianska, vyrobené ručne výhradne z prírodných ingrediencií, neobsahujú žiadne chemické prísady. Tyčinky obsahujú bambus, prírodné živice, esenciálne a rastlinné oleje, bylinky a med.

Balenie obsahuje vonné tyčinky týchto víl:

Víla Bdelosti (Fairy of Awareness) má silu prebudiť intuíciu. Pomáha rozoznať, akú zmenu je potrebné v živote urobiť alebo akou cestou sa vydať. Zjaví sa, keď ju najmenej očakávate a pomáha nájsť odpovede na otázky. Podporuje odstrániť všetky staré formy, nesprávne myšlienky a vedie k novému stupňu porozumenia.

Víla Tvorivosti (Fairy of Creativity) je patrónkou umenia - tanca, hudby, malieb a všetkých zmyslových činností. Víla podporuje pri objavovaní našich talentov. Kreativita je výsadou tých, ktorí môžu vidieť za hranice všednosti a tím, ktorí nevidia týmto spôsobom, pomôže pri hľadaní inšpirácie.

Víla Radosti (Fairy of Happiness) je obklopená po celé časy zástupmi farebných motýľov. Lieta naprieč svetom a rozsieva magický prach svojich krídel na ľudské bytosti, ktoré sú pod ním. Verte v túto vílu, keď sú časy ťažké. Keď cítite, že všetka nádej na šťastie a potešenie je stratená. Prinesie vám radosť do vašich očí. Jej sladká mágia a svetelné lúče prestúpia celou vašou bytosťou.

Víla Nádeje (Fairy of Hope) hromadí ľudské priania, ktoré nikdy neboli naplnené a uchováva ich vo vzácnych skrinkách do doby, než príde správny čas... Povolajte túto vílu pokiaľ ste stratili všetku nádej, ona je vždy pripravená starať sa o vaše srdce. Požiadajte ju s čistým zámerom, aby navrátila, čo vám patrí a možno dostanete späť aj to, čo ste si mysleli, že je dávno stratené.

Víla Svetla (Fairy of Light) má dar viesť z temnoty ku svetlu. Keď starosti nedovolia spať alebo keď sa musíte rozhodnúť, čo je potrebné urobiť a ktorá cesta je správna, privolajte túto vílu. A pamätajte! Ona odpovie len v prípade, keď jej pomoc naozaj potrebujete. Jej energia má silu prebudiť spiaci potenciál všetkých ľudských bytostí.

Víla Pravdy (Fairy of Truth) má dar zjavovať skrytú pravdu. Pomôže rozoznať pravdu od falošnosti, poctivosť od klamu. Povolajte ju v prípade, že potrebujete ochrániť od neúprimnosti, pascí a ilúzií. Obráťte sa k tejto víle, keď je vaše srdce zaťažené potrebou rozhodnutia alebo keď potrebujete poznať pravú cestu, na ktorú je treba sa vydať, privolajte vôňou práve vílu Pravdy.

Víla Ochrany (Guardian Fairy) má moc ochraňovať ľudské bytosti pred nebezpečenstvom. Jej magický meč neslúži na zoťatie fyzickej podstaty, ale zatne do nepravdy a neznalosti. Pomáha odohnať zlo, prináša silu a odvahu v časoch zmien, kedy sú najviac potrebné. Povolajte túto silu v momentoch krízy alebo pokiaľ cítite fyzické nebezpečenstvo.

Návod na použitie: Tyčinku zapálime a umiestnime do stojančeka alebo malej misky s ryžou, necháme dymiť a oslovíme Archanjela. V prípade potreby uhasíme mávaním alebo v poháriku vody, v malej miestnosti pálime iba časť tyčinky (tyčinky môcť použiť viac krát). Nevdýchavať dym priamo, zapáliť vo vetraných miestnostiach. Nenechajte tyčinku bez dozoru a uchovať mimo dosahu detí.

Počet tyčiniek: 49 (7 tyčiniek pre každú vílu). Súčasťou balenia je terakotový stojan.

Počet tyčiniek 49
Účinky Pre potlačenie bolesti a trápenia, otvorenie srdca novej a silnej láske, podporu radosti, priateľstva, pospolitosti
Čas horenia 25 minút

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 13673-15280 5

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rychlo vybavena a dorucena moja objednavka

Overený zákazník,

Rýchle dodanie, tovar zodpovedá popisu

Overený zákazník,

Rychlost,presnost,spolahlivost

Overený zákazník,