AKTUALITY
VOLAJTE a objednávajte si telefonicky  0948 039 243.
 

Vážime si Vašu priazeň, ktorú nám dávate už 17 rokov a veríme, že toto náročné obdobie prekonáme aj s našimi produktami, ktoré Vám prinášajú pokoj v duši a pohodovú myseľ .Ďakujeme za pochopenie a želáme krásne dni ❤

V kamennej predajni Tara - poklady pre dušu nájdete nové kadidlá a kadidelnice.  K dispozícií je už Biela šalvia šamanská.

V FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov a informácií,  už je nás viac ako 17 tisíc :) Srdečne Vás do nej pozývame.

Želáme Vám z Tary všetko dobré a tešíme sa na Vás.❤

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Světelná poselství z Plejád 5 (Pavlína Klemm)

Alman | Knihy a karty | Kód: 12226-13843
Novinka

Pavlína Klemm, narodená v Čechách, dnes žije a pracuje v blízkosti Mníchova. Študovala kvantové liečenie, Reconnective Healing® podľa Erica Pearla a modernú homeopatiu podľa Körblera, ruské liečebné metódy a poznatky Doreen Virtue. Už od detstva je v kontakte s duchovným svetom. Rok vydania 2021. V českom jazyku. Brožovaná väzba.
Plejáďania nám odovzdávajú 21 kľúčov k otvoreniu brán k novým úrovniam vedomia. Ich aktuálne posolstvo je doplnené cvičeniami, rituálmi, nadväzovaním spojenia, afirmáciami a číselnými radmi.

Dostupnosť
Skladom
16,83 €
15,30 € bez DPH

Anotácia :

Nezadržitelně se blížíme ke Zlatému věku. Přibývá kontaktů s naší hvězdnou rodinou, stejně jako s našimi nejmilejšími na onom světě. Kosmické děti podporují proměnu, archanděl Metatron posiluje posvátnou geometrii a nová generace světelných bytostí, které už nejsou tolik jemnohmotné, zasahuje do pozemského dění. Spojují se se světlem a rozpínají se do všech dimenzí, prostorů a časů. Atlantské vědění bude opět objeveno. Čas získává novou kvalitu. Vědomí lidstva se rozrůstá. Právě prožíváme nový počátek.

I tato kniha je opět opravdovým zážitkem.

—  Z předmluvy autorky bestsellerů Jeanne Ruland

Plejáďané nám předávají 21 klíčů k otevření bran k novým úrovním vědomí. Jejich aktuální poselství jsou doplněna cvičeními, rituály, navazováním spojení, afirmacemi a číselnými řadami.

Pavlína Klemm, narozená v Čechách, dnes žije a pracuje poblíž Mnichova. Studovala kvantové léčení, Reconnective Healing® podle Erica Pearla a moderní homeopatii podle Körblera, ruské léčebné metody a Doreen Virtue. Už od dětství je v kontaktu s duchovním světem.

Autor Pavlína Klemm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 12226-13843 2

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie Kvalitný tovar Veľký výber sortimentu

Overený zákazník,

Dobrá dostupnosť Ochotný personál

Overený zákazník,

Pohodlný nákup z domu.

Overený zákazník,