AKTUALITY
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 
V  FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov, už je nás viac ako 36 tisíc !

Srdečne Vás do nej pozývame.

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Přírodní magie 2. díl - Základní kniha tajných nauk (Henricus Cornelius Agrippa)

Fontána | Knihy a karty | Kód: 13910-15525
Novinka

Autor tejto knihy bol jedným z najvýznamnejších mužov šestnásteho storočia. Ukázalo sa ako naozaj skvelý nápad zostaviť z tradičných podaní a spisov dokonalý systém v dobách, keď iba ich štúdium mohlo ich priaznivcov zabiť, uvaľujúc na ne podozrenie z černokňažníctva. Naozaj to bola myšlienka odvážna, podivuhodná, ak nie dobrodružná. Agrippa rozriešil ťažkú ​​úlohu, ktorú si dal, tak dôkladne a dokonale, že neskorší autori okultnej literatúry používajú jeho dielo ako hlavného prameňa. Aj celé state z neho citovali, taký rešpekt jeho práca dosiahla a udržala si ho dlho až do dnešných dní.
Táto kniha, ako sa dá predpokladať, vyniesla Agrippovi mnoho nepríjemností. Napriek tomu, že sa neustále bránil nálepke černokňažníka, ktorou ho častovali jeho nepriatelia nechápajúci správne význam slova mágie. Jeho veľká láska k tajným vedám zavinila, že musel celý život zápasiť s nepriazňou osudu.

Rok vydania: 2023 Formát: A5 Väzba: brožovaná Počet strán: 311 Jazyk: Česky

Dostupnosť
Skladom
16,83 €
15,30 € bez DPH

Autor této knihy byl jedním z nejvýznamnějších mužů šestnáctého století. Ukázalo se jako opravdu skvělý nápad sestavit z tradičních podání a spisů dokonalý systém v dobách, když pouhé jejich studium mohlo jejich příznivce zabít, uvalujíc na ně podezření z černokněžnictví. Opravdu to byla myšlenka odvážná, podivuhodná, ne-li dobrodružná. Agrippa rozřešil těžký úkol, který si dal, tak důkladně a dokonale, že pozdější autoři okultní literatury používají jeho dílo jako hlavního pramene. I celé statě z něho citovali, takového respektu jeho práce dosáhla a udržela si ho dlouho až do dnešních dnů.
Tato kniha, jak se dá předpokládat, vynesla Agrippovi mnoho nepříjemností. Navzdory tomu, že se neustále bránil nálepce černokněžníka, kterou ho častovali jeho nepřátelé nechápající správně význam slova magie. Jeho veliká láska k tajným vědám zavinila, že musel celý život zápasit s nepřízní osudu.

Henricus Cornelius Agrippa se narodil 14. září 1486 v Kolíně nad Rýnem ve staré zámožné rytířské rodině. Studoval práva a zároveň, jak bylo tehdy módou, se vášnivě věnoval tajným vědám a umění. Důkladně prostudoval tehdejší dostupnou okultní literaturu. Dostalo se mu obsáhlého klasického vzdělání a hovořil osmi jazyky. Dostal se také k práci na kameni mudrců a zdá se, že ho jeho vrstevníci doporučovali evropským králům a knížatům jako pracovníka na Velkém díle, což později několikrát ohrozilo jeho svobodu a život.

Rok vydania: 2023 Formát: A5 Väzba: brožovaná Počet strán: 311 Jazyk: Česky

Autor Henricus Cornelius Agrippa
Vydavateľ Fontána
Rok vydania 2023
Väzba brožovaná
Rozmery A5
Počet strán 311
Hmotnosť 360
Jazyk Česky

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 13910-15525 1

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som spokojná snáď nám pomozu sviečky

Overený zákazník,

Super

Overený zákazník,

rýchlosť,spoľahlivosť

Overený zákazník,