AKTUALITY
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 

Aktuality z kamennej predajne, lunárny kalendár a iné informácie sledujte na FB stránke  TARA - poklady pre dušu  heart

alebo na TG kanáli Stíšenie.heart

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Mladé a staré duše, člověk a jeho dlouhá cesta inkarnace (Varda Hasselmann, Frank Schmolke)

Novinka

Známe trans-médium Varda Hasselmannová a Frank Schmolke po prvýkrát opisujú vznešenú inkarnačnú cestu človeka. V piatich cykloch staroby duše je potrebné zvládnuť určité úlohy, týkajúce sa ľudského bytia, napríklad v oblasti vzťahov, zdravia, religiozity alebo spoločenského postavenia. Autori tu kladú základy nového pohľadu na svet, ktorý pomáha pochopiť a akceptovať sám seba a odlišnosť ostatných. Znalosť staroby duše podporuje hlboký rešpekt k blížnym, nech sú ich duše mladšie alebo staršie. Duša sa stále znova inkarnuje a tým plní vlastný zmysel ľudskej existencie: rast a vývoj. Rok vydania 2022. V českom jazyku. Počet strán 421.

Predaj skončil
Anotace

 

Smyslem života je neustálé zrání a vývoj. To neplatí jen pro každý jednotlivý život, ale i pro dlouhou cestu duše mnoha existencemi.

Známé trans-médium Varda Hasselmannová a Frank Schmolke poprvé popisují vznešenou inkarnační cestu člověka. V pěti cyklech stáří duše je třeba zvládnout určité úkoly, vztahující se k lidskému bytí, například v oblasti vztahů, zdraví, religiozity nebo společenského postavení. Autoři zde pokládají základy nového pohledu na svět, který pomáhá pochopit a akceptovat sám sebe a odlišnost ostatních. Znalost stáří duše podporuje hluboký respekt k bližním, ať jsou jejich duše mladší nebo starší. Duše se stále znovu inkarnuje a tím plní vlastní smysl lidské existence: růst a vývoj.

Varda Hasselmann, grande dame v oblasti mediality, má za sebou více než dvanáctiletý intenzivní proces, během něhož přijímala od „Zdroje“ podrobná poselství o inkarnační cestě člověka. Vznikla tak jedinečná typologie, kterou s pomocí spoluautora Franka Schmolkeho zaznamenala. Panorama duše zahrnuje pět věkových etap duše: duši Novorozenou, duši Dětskou, duši Mladou, duši Zralou a duši Starou, přičemž každý z těchto cyklů je spojen s určitými úkoly. Centrálním tématem duše Novorozené a duše Dětské je objevování těla a světa, zatímco pro Mladou duši je důležité utváření vlastního života. Pro Zralou duši má význam introspekce a pochopení problémů a konečně u Staré duše je to téma autenticity, samoty a rozloučení.

Tato kniha pomáhá zařadit sebe sama a lidi okolo nás do správného vývojového stupně duše a tak lépe pochopit a respektovat sebe i ostatní a soucítit s nimi.

Autor Varda Hasselmann, Frank Schmolke
Jazyk český
Rok vydania 2022

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som spokojná snáď nám pomozu sviečky

Overený zákazník,

Super

Overený zákazník,

rýchlosť,spoľahlivosť

Overený zákazník,