AKTUALITY
 

Kamenná predajňa TARA – poklady pre dušu je pre Vás otvorená denne od 10:00 hod do 18:00 hod.

Prestávka je od 13:00 hod. do 13:30 hod.

V sobotu máme otvorené od 9:00 do 13:00 hod.

Tešíme sa na Vás !

 
VOLAJTE a objednávajte si telefonicky  0919 222 571    0948 039 243  
 

V FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov, už je nás viac ako 29 tisíc !

Srdečne Vás do nej pozývame.

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Hematoidný krištáľ - srdce (3 cm)

Novinka

Hematoidný krištáľ v tvare srdiečka, 3 x 2 cm. Úchyt je zo striebra. Hovorí sa mu aj kameň nových začiatkov. Hematoidný krištáľ má farbu od svetložltej až po hlbokú hrdzavú. Žlté a hnedasté verzie sú v liečiteľstve známe ako Zlatý liečivý krištáľ a červené verzie sú známe ako Ohnivý krištáľ. Metafyzickí liečitelia považujú všetky formy hematoidného kremeňa za transformačný kryštál.

Dostupnosť
Skladom
13,99 €
11,66 € bez DPH

Hematoidný krištáľ v tvare srdiečka, 3 x 2 cm. Úchyt je zo striebra. Hovorí sa mu aj kameň  nových začiatkov. Hematoidný krištáľ má farbu od svetložltej až po hlbokú hrdzavú. Žlté a hnedasté verzie sú v liečiteľstve známe ako Zlatý liečivý krištáľ  a červené verzie sú známe ako Ohnivý krištáľ. Metafyzickí liečitelia  považujú všetky formy hematoidného kremeňa za transformačný kryštál.

 

Hematoidný krištáľ je názov pre kryštály kremeňa, ktoré sú súčasťou železa alebo hematitu. Farba sa môže pohybovať od svetložltej až po veľmi tmavú hrdzavú farbu v závislosti od množstva železa v nánosoch. Hematoid Quartz je polodrahokam, ktorý sa dodáva v mnohých farbách, ale hlavne v odtieňoch šedej a bielej. Hematoidný kremeň bol prvýkrát nájdený v Brazílii, ale bol nájdený aj v Spojených štátoch, Švajčiarsku, Južnej Afrike a Nemecku.

Hematoidný kremeň- krištáľ je silný kameň, ktorý má mnoho metafyzických vlastností. Inšpiruje nás, povzbudzuje optimizmus a dodáva energiu fyzickému telu. Hematoidný kremeň pomáha porozumieť sebe, podporuje duchovný rast a vyššie povedomie; posilňuje spojenie mysle, tela a ducha.

Na emocionálnej úrovni Hematoid Quartz odstraňuje negatívne energie, ktoré sú na vás naviazané prostredníctvom psychických útokov alebo nezdravých vzťahov. Zvyšuje vašu vôľu, aby ste mohli ovládať svoje emócie. Ružová farba pomáha otvárať naše srdcové čakry a pripomína nám, že láska začína najskôr v nás samých, kým ju môžeme dať svetu.

Premieňa staré zranenia na láskyplné odpustenie sebe, pretože pomáha pri komunikácii medzi oblasťami nášho života, ktoré sú v konflikte. Pomáha tiež pochopiť dôvody minulého správania a ako sa posunúť vpred do lepšej budúcnosti. Tí, ktorým iní ublížili, môžu mať úžitok z hematoidného kremeňa, pretože lieči srdce a umožňuje nám slobodne milovať bez strachu, že budeme znova zranení.

Na fyzickej úrovni Hematoid Quartz zvyšuje krvný obeh, ktorý zvyšuje okysličovanie buniek. Tento kameň je známy pre svoj efekt "Sensitive Scalp", ktorý sa používa na vlasovú pokožku na stimuláciu zdravého rastu vlasov pri liečbe kožných porúch, ako je psoriáza alebo ekzém. Hematoid Quartz podporuje pokoj a trpezlivosť, a preto dobre funguje aj u detí a zvierat!

Hematoidný kremeň je spojený s koreňovou/základnou čakrou, sakrálnou čakrou a čakrou solar plexus. Hematit tiež vytvára ochranný štít pre auru. Hematoid Quartz je vynikajúcim veštiacim kameňom používaným na meditačné účely alebo iné formy veštenia, čítanie tarotových kariet alebo čítanie rún.

Hovorí sa, že pri meditácii Hematoid krištáľom prináša problémy z minulých životov z predchádzajúcich inkarnácií, ktoré ovplyvňujú naše súčasné životy. Pomáha tiež pri astrálnom cestovaní, práci so sami a šamanských cestách. Hematoidný kremeň môže pomôcť zlepšiť psychické schopnosti tým, že poskytne jasné spojenie s naším vyšším ja.

Na duchovnej úrovni Hematoid Quartz odhaľuje náš životný účel, kde musíme vyvinúť úsilie, aby sme dosiahli to, čo duchovne chceme.

(Zdroj mysticcrystalimports)

Revitalizujeme slnečným svetlom a omývaním vodou.

English:

Name: Hematoid Quartz: the Crystal of New Beginnings
Features: Protection, Healing.

Znamenie Lev, Kozorožec, Vodnár
Liečivé účinky - lieči blokády- podporuje imunitu
Krajina pôvodu Madagaskar
Čakra Všetky
Spôsob používania - položiť do priestoru- dekorácia

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 13401-15008 2
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nemusím chodiť do obchodu a z domu objednám.

Overený zákazník,

Profesionalita Rýchle zaslanie prosuktu Osobná angažovanosť a ochota pomôcť a poradiť

Overený zákazník,

Prekvapivé

Overený zákazník,