Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Lokalita predajne Tara Ezoterika - kliknite pre viac informácií

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Jsi čarodejka? (Inelia Benz)

Kniha Jsi čarodejka? Od autorky Inelia Benz. Počúvaj svoj vnútorný hlas. Do hĺbky vysvetlí, kto je to Čarodejnica, čo cesta Čarodejnice obnáša a akými inými cestami sa môže osoba, ktorá tieto výnimočné schopnosti má alebo sa o ne zaujíma, vydať. Vysvetľuje, ako je to s našou intuíciou, naším vnútorným hlasom, ako ju využiť v bežnom živote a vyhnúť sa tak s jej pomocou pasce duchovného ega alebo samozvaným duchovným radcom.

Predaj skončil

Kniha Jsi čarodejka? Od autorky Inelia Benz. Počúvaj svoj vnútorný hlas.

Brožúrková väzba. Počet strán: 240. Rok vydania: 2017. Vydavateľstvo: Zlatý květ s.r.o. . 

Kniha Si Čarodejník / ka? Je prevratná kniha o mágii, mimoriadnych schopnostiach a intuícií, našej skrytéj vnútornéj múdrosti. Prekonáva mnohé tabu a stereotypné predstavy spojené s mágiou a postavami Čarodeja či Čarodejnice.
Vieš niekedy dopredu, čo sa stane? Máš tendenciu odpovedať skôr, než dostaneš otázku? Chodia si k tebe priatelia pre radu alebo odpovede? Vieš si vytvoriť parkovacie miesto? Chceš zistiť, či máš mimoriadne schopnosti alebo ich chceš získať? Chceš byť alebo už si Čarodejník / ka? Kniha preskúmava výnimočné schopnosti ako sú telekinéza, empatia alebo astrálne cestovanie na základe osobných skúseností, ktoré autorka s ich využitím sama má. Jednoducho a zrozumiteľne ti ukáže, ako si môžeš vyskúšať, či tieto schopnosti tiež máš a ak nemáš, ako ich môžeš rozvinúť.
Do hĺbky vysvetlí, kto je to Čarodejnica, čo cesta Čarodejnice obnáša a akými inými cestami sa môže osoba, ktorá tieto výnimočné schopnosti má alebo sa o ne zaujíma, vydať. Vysvetľuje, ako je to s našou intuíciou, naším vnútorným hlasom, ako ju využiť v bežnom živote a vyhnúť sa tak s jej pomocou pasce duchovného ega alebo samozvaným duchovným radcom.

Autor Inelia Benz
Rok vydania 2017
Jazyk český

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

prehladna ponuka rychlost dodania

Overený zákazník,

Vyborne

Overený zákazník,

Výhodné ceny Široká ponuka tovaru Magická atmosféra obchodu Príjemná relaxačná hudba Predávajúca s výbornými znalosťami o všetkom čo obchod ponúka Veľmi…

Overený zákazník,