AKTUALITY

22.júna 2024 bude Marika opäť v Tare! - viac na našom FB profile   TARA - poklady pre dušu  heart alebo volajte 0915 747 082.

Pozrite si nové knihy, vonné tyčinky a karty !

Pozrite si naše nové AMETYSTY.

Najnovšie meditatívne a vykladacie Karty posvátné kreativity  .
 
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 

Aktuality z kamennej predajne, lunárny kalendár a iné informácie sledujte na FB stránke  TARA - poklady pre dušu  heart

alebo na TG kanáli Stíšenie.heart

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Duše vzpomíná na Hirošimu (Dolores Cannon)

Slovo prekladateľky: Táto kniha nie je len knihou o katastrofe, ako by sa podľa názvu mohlo stať. Je v nej na príkladoch bežných minulých životov klientky popísaný celý rad princípov a postupov Techniky kvantovej liečebnej hypnózy (QHHT) Dolores Cannon. Knihu odporúčam všetkým záujemcom o terapiu QHHT, ale aj samotným terapeutom QHHT. Získate jasnejšiu predstavu o tom, ako prebieha prvé sedenie, ako prebiehajú prípadné ďalšie, a čo sa dá a nedá očakávať.
Kniha je exkurziou do japonských zvykov, tradícií, sviatkov a slávností, a okrem tých známych sú uvedené aj také, ktoré nepoznajú ani historické knihy. Informácie sú získavané z prvej ruky od klientky v somnambulnom hypnotickom stave tranzu, z ktorého si po „prebudení“ nič nepamätá.
V českom jazyku. Rok vydania 2023. Brožovaná. Počet strán 228.

Dostupnosť
Skladom
18,90 €
18,00 € bez DPH

Anotácia
Jak může souviset smrt japonského muže při atomovém výbuchu v Hirošimě s mladou americkou dívkou?

Neodbytná vzpomínka na strašlivou smrt se propsala napříč časem a prostorem a způsobila, že mladá dívka vyhledala terapii minulými životy. Prostřednictvím regresní hypnózy byl odhalen tento úžasný objev života a smrti muže na druhém konci světa a jeho vliv na dívku žijící v dnešní Americe.

Výzkum bombardování také odhalil strašlivé pravdy, o nichž veřejnost v době tohoto dramatického konce druhé světové války nevěděla. Bylo zpustošení Hirošimy a Nagasaki konečným výsledkem nákladného experimentu? Opravdu musely Spojené státy ty bomby shazovat? Tento případ odhalil překvapivé informace o japonském pohledu na tuto válku.
Bylo napsáno mnoho příběhů o bolesti, smrti a zkáze těmi, kteří přežili bombardování Hirošimy. Toto svědectví očitého svědka, toho, který nepřežil.

Tento příběh vyzývá lidstvo: „Nedopusťte, aby k tomu došlo znovu!“

Slovo překladatelky: Tato kniha není jen knihou o katastrofě, jak by se podle názvu mohlo stát. Je v ní na příkladech běžných minulých životů klientky popsána celá řada principů a postupů Techniky kvantové léčebné hypnózy (QHHT) Dolores Cannon. Knihu doporučuji všem zájemcům o terapii QHHT, ale také samotným terapeutům QHHT. Získáte jasnější představu o tom, jak probíhá první sezení, jak probíhají případná další, a co se dá a nedá očekávat.
Kniha je exkurzí do japonských zvyků, tradic, svátků a slavností, a kromě těch známých jsou uvedeny i takové, které neznají ani historické knihy. Informace jsou získávány z první ruky od klientky v somnambulním hypnotickém stavu transu, ze kterého si po „probuzení" nic nepamatuje. Dokonce v transu používá i místní japonské výrazy, ač je nemohla předem znát (Američanka, která nedokončila ani střední školu a s japonskou kulturou se nikdy nesetkala) – vysvětluje, co je to obi a jak se uvazuje, geta, torii, pan, jak probíhá čajový obřad aj. Dolores záměrně nezískávala žádné informace o Japonsku ani a samotné
Autor Cannon Dolores
Jazyk český, čeština
Rok vydania 2023

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 14151-15770 1

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dobrá komunikácia.

Overený zákazník,

Veľká spokojnosť s osobným odberom. Veľmi milá predávajúca. Odporúčam návštevu tohto obchodíku.

Overený zákazník,

Rychlo vybavena a dorucena moja objednavka

Overený zákazník,