AKTUALITY

Pozrite si v krátkom videu ako vyzerajú vizionárske karty Posvätného svetla. Nájdete ich v našej kamennej predajni na Konventnej 19 v Bratislave aj na eshope www.taraezoterika.sk.

Kamenná predajňa TARA – poklady pre dušu je pre Vás otvorená denne od 10:00 hod do 18:00 hod.

Prestávka je od 13:00 hod. do 13:30 hod.

V sobotu máme otvorené od 9:00 do 13:00 hod.

Tešíme sa na Vás !

 
VOLAJTE a objednávajte si telefonicky  0919 222 571    0948 039 243  
 

V FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov, už je nás viac ako 32 tisíc !

Srdečne Vás do nej pozývame.

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

CD Resonating colour (Neil H)

CD Resonating colour - Rezonujúce farby CD od autora Neil H. 7 liečivých skladieb pre odblokovanie, harmonizáciu a uzdravenie 7 základných čakier CD "Súznenie farieb" je ďalším pokračovaním veľmi obľúbeného hudobného cyklu "SÚZNENIE" autora Neila H, ktorého myšlienkou je hlboký súzvuk poslucháčov s liečivými vibráciami zvuku. Tento album sa zameriava na farby, ktoré v harmónii s kompozíciou rezonujú so siedmimi základnými čakrami. Pokojná, veľmi jemná a zároveň hlboká hudba ich bude postupne odblokovávať, harmonizovať, prečisťovať a uzdravovať až k dokonalej rezonancii s nimi. Obal albumu tvorí umelecké dielo "Farby života" od maliarky a terapeutky Laury Cooper.

Predaj skončil

CD Resonating colour - Rezonujúce farby CD od autora Neil H.

7 liečivých skladieb pre odblokovanie, harmonizáciu a uzdravenie 7 základných čakier CD "Súznenie farieb" je ďalším pokračovaním veľmi obľúbeného hudobného cyklu "SÚZNENIE" autora Neila H. ( predchádzajúce CD "Súznenie s planétami", CD "Súznenie s anjelmi"), ktorého myšlienkou je hlboký súzvuk poslucháčov s liečivými vibráciami zvuku. Tento album sa zameriava na farby, ktoré v harmónii s kompozíciou rezonujú so siedmimi základnými čakrami...

počnúc červenou koreňovou čakrou, postupne až po fialovú Božskú korunnú čakru. Úvodná skladba "Červená" prináša prekrásne tóny indiánskej flauty Toma Brennana, ktoré dokonale spájajú s energiou Zeme tak dôležitú pre správne fungovanie koreňovej čakry. S každou ďalšou skladbou budete plynulo stúpať po jednotlivých čakrách vyššie a vyššie…

Pokojná, veľmi jemná a zároveň hlboká hudba ich bude postupne odblokovávať, harmonizovať, prečisťovať a uzdravovať až k dokonalej rezonancii s nimi.

Obal albumu tvorí umelecké dielo "Farby života" od maliarky a terapeutky Laury Cooper, ktorá ho maľovala na základe svojich pocitov pri počúvaní dokončenej zvukovej kompozície. Toto skvelé CD s celkovou dĺžkou 73 minút, určené ako pre meditáciu tak pre všetky typy alternatívnych terapií, si veľmi obľúbite. 

1. skladba - Červená farba - odblokováva, harmonizuje a uzdravuje Koreňovú čakru ( jej zablokovanie spôsobuje nedostatok fyzickej, duševnej a duchovnej energie )

2. skladba - Oranžová farba - odblokováva, harmonizuje a uzdravuje Sakrálnu čakru ( jej zablokovanie spôsobuje sexuálne problémy, potláčanie emócií, problémy v medziľudských vzťahoch a obmedzuje tvorivé schopnosti )

3. skladba - Žltá farba - odblokováva, harmonizuje a uzdravuje Solar plexus čakru ( jej zablokovanie spôsobuje negatívne myslenie, nedostatok vôle, potlačenie osobnosti, stratu odvahy a vytváranie falošných predstáv )

4. skladba - Zelená farba - odblokováva, harmonizuje a uzdravuje Srdcovú čakru ( jej zablokovanie spôsobuje neschopnosť dávať aj prijímať lásku, potláča sebalásku a znemožňuje vytváranie vzťahov s druhými ľuďmi )

5. skladba - Modrá farba - odblokováva, harmonizuje a uzdravuje Krčnú čakru ( jej zablokovanie spôsobuje problémy v komunikácii s okolím a vady reči )

6. skladba - Indigová farba - odblokováva, harmonizuje a uzdravuje Čelnú čakru ( jej zablokovanie spôsobuje stratu intuície, povrchné myšlienky a duchovnú prázdnotu )

7. skladba - Fialová farba - odblokováva, harmonizuje a uzdravuje Korunnú čakru ( jej zablokovanie spôsobuje duševnú únavu, disharmóniu, depresie, pocity strachu a odcudzenia )

Zvuková rezonančná cesta inšpirovaná spektrom farieb.

Ukážky:

1. RED

2. ORANGE

3. YELLOW

4. GREEN

5. BLUE

6. INDIGO

7. PURPLE

Autor Neil H
Formát CD
Počet stôp 7 piesni, 73 min celkové trvanie
Zoznam stôp 1. RED 2. ORANGE 3. YELLOW 4. GREEN 5. BLUE 6. INDIGO 7. PURPLE
Rok vydania 2019

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ďakujem krásne za milý darček a za voňavý balíček :)

Overený zákazník,

Môžem vrele odporučiť. Sú krásne aj voňavé ❤️

Overený zákazník,

Výborný prístup.

Overený zákazník,