Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Lokalita predajne Tara Ezoterika - kliknite pre viac informácií

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Náramok čakrový guľôčkový

Čakrový náramok z polodrahokamov KRIŠTÁĽ, ÓNYX, KARNEOL, KALCIT, AVANTURíN, SODALIT A AMETYST.

Predaj skončil

Čakrový náramok z polodrahokamov KRIŠTÁĽ, ÓNYX, KARNEOL, KALCIT, AVANTURíN, SODALIT A AMETYST. Priemer náramku: 6,5cm.

Vlastnosti:

Krištáľ horský  pomáha harmonizovať emócie, podporí vitalitu, prináša vnútorný pokoj, pozitívne myslenie a nádej. Pomáha pri psychosomatických poruchách, napätiu, silných bolestiach, migrénach a tiež posilňuje krvný obeh, lymfatický systém a  napomáha detoxikácii. Naštartuje liečebný proces a podporí imunitu.

Ónyx čierny nás sprevádza pri hľadaní pravdy, duchovnej múdrosti, nabáda nás k sebakontrole a cieľavedomosti. Podporuje vnútornú koncentráciu a pokoru, pomáha pri liečbe sluchu, pri poruche rovnováhy, zaostruje zrak, posilňuje imunitný systém, zvyšuje istotu a vytrvalosť.

Karneol ovplýva vysokou vitálnou energiou, ktorá pomáha premeniť novozískané poznatky do skutočnosti, aktívne myslieť a žiť. Pomáha pri reumatizme a kĺbových problémoch, posilňuje srdcovú činnosť. Aktivuje základnú čakru a zvyšuje plodnosť. Dodáva odvahu a sebadôveru.

Kalcit žltý  prináša stav relaxácie a spirituality a je výborným pomocníkom v meditácii. Povzbudzuje intuíciu, kreativitu, dodáva zdravú istotu v rozhodovaní a v názoroch, podporuje trávenie a látkovú výmenu, pomáha pri kožných problémoch.

Avanturín mierni bolesť pri srdečných ťažkostiach, zvlášť vyvolaných prepracovaním alebo stresom, predchádza srdcovému infarktu a artérioskleróze, mierni vyrážky, zápaly a úpal, pomáha pri nervozite, strese a poruchách spánku a podporuje uvoľňovanie starostí.

Sodalit pomáha mierniť strach z chorôb, dodáva odvahu a odstraňuje toxické látky z tela. Prehlbuje intuíciu a jasné videnie, posilňuje koncentráciu, dáva nám inšpiráciu. Pomáha nám oddeliť podstatné veci od nepodstatných.

Ametyst spája realitu a duchovnú sféru, inšpiruje, navodí meditačný stav. Pomáha liečiť neurózy, nepokoj, strach, závislosti na liekoch, alkohole, schizofréniu, bolesti hlavy a migrény. Pomáha s novými začiatkami a spontánne v nás prebúdza chuť ich realizácie.

Náramky nemáčame pod vodou, čistia sa vlhkou handričkou, revitalizujú na ametystovej drúze alebo mesačným splnom.

English:

Name: Chakras stones
Features: Power, Protection, Healing, Grounding, Love.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 9621-11236 1

Súvisiace produkty