Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Lokalita predajne Tara Ezoterika - kliknite pre viac informácií

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

CD In Search of Lemuria (Wychazel)

Mystická relaxačná hudba pre harmóniu, vnútorný pokoj, odpustenie, prosperitu a Svetlo vo Vašom živote. Lemúria ... bájny mýtický kontinent, kde sa žilo v harmónii, mieri, láske a prosperite. Lemúrania boli viac éterickí než fyzickí, žili v prepojení s druhými a s prírodou. Boli šťastní, mierumilovní a úplne otvoreným srdcom plným čistej, bezpodmienečnej lásky. Telepatia, duchovno, spiritualita, liečenie Zeme a programovanie kryštálov bolo ich veľkým darom. Ráno vítali Slnko a večer sa s ním lúčili, kúpali sa v jeho esencii a tým sa ich energetické centrum neustále aktivovalo a čistilo. Milovali oceán i morské bytosti, žili v súlade so Zemou aj s živlom vody, zeme, vzduchu a ohňa. Bola Lemuria či nebola ...? :)

Predaj skončil

Mystická relaxačná hudba pre harmóniu, vnútorný pokoj, odpustenie, prosperitu a Svetlo vo Vašom živote.

Lemúria ... bájny mýtický kontinent, kde sa žilo v harmónii, mieri, láske a prosperite. Lemúrania boli viac éterickí než fyzickí, žili v prepojení s druhými a s prírodou. Boli šťastní, mierumilovní a úplne otvoreným srdcom plným čistej, bezpodmienečnej lásky. Telepatia, duchovno, spiritualita, liečenie Zeme a programovanie kryštálov bolo ich veľkým darom. Ráno vítali Slnko a večer sa s ním lúčili, kúpali sa v jeho esencii a tým sa ich energetické centrum neustále aktivovalo a čistilo. Milovali oceán i morské bytosti, žili v súlade so Zemou aj s živlom vody, zeme, vzduchu a ohňa. Bola Lemuria či nebola ...? :)

Toto novinkové cédečko Vám dá odpoveď... započúvajte sa do hudby tak mystickej, ako je Lemúria sama. Prekrásne exotické atmosférické efekty Vás prenesú tam, kde to Vaša duša pozná a spojí s večnou spiritualitou Lemúrie. Jemné bubienky, hrkálky a flauty duduk pohladia Vaše zmysly. Pocítite prepojenie so všetkými živlami aj so sebou samým. Objavíte skrytý svet v piesku času. V objatí oceánu nájdete svoj vnútorný pokoj. Žiarivý lemurijský kryštál polieči Vaše srdce, naplní ho bezpodmienečnou láskou a odpustením. Rozžiari vo Vás Svetlo a zjednotí s celým Vesmírom.

 

Ukážky:

A Hidden World

Sands of Time

The Crystal Path

Lemuria

The Ocean's Embrace

 

Ukážky sú v zníženej kvalite 64 kbps, stereo, (originál je v CD kvalite 1411 kbps).

Autor Wychazel
Formát Audio CD
Počet stôp 5
Zoznam stôp 1. A Hidden World (11:48)2. Sands of Time (10:56)3. The Crystal Path (8:52)4. Lemuria (10:40)5. The Ocean's Embrace (11:04)
Rok vydania 2017

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.