Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Lokalita predajne Tara Ezoterika - kliknite pre viac informácií

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Zázraky archanděla Michaela (Doreen Virtue)

Predaj skončil

Archanjel Michael je oddávna mocným ochrancom a priateľom, ktorý pomáha každému, kto sa na neho obráti. Ako liečiteľ, bojovník a anjel strážny prináša Michael mier a víťazí nad temnotou.

V tomto objavnom a povznášajúcim diele Doreen Virtue na konkrétnych príkladoch ukazuje, akými spôsobmi Michael vnáša harmóniu do životov ľudí na celom svete. Kniha obsahuje fascinujúce pravdivé príbehy o tom , ako tento archanjel ochraňoval ľudí pri riadení automobilu, ako sa viedol v ich profesijnej dráhe a ako chránil ich deti a dokonca ako používa svoju málo známu schopnosť opravovať prístroja. Naučíte sa s Michaelom nadviazať kontakt a objavíte spôsoby, ako s jeho pomocou dosiahnuť fyzického i psychického uzdravenia seba samého, svojich priateľov, členov rodiny i svojich klientov. Dozviete sa tiež, ako k rovnakým schopnostiam dopomohol tisícom ďalších po celom svete.

Príbehy v tejto knihe otvoria vaše srdce nádherne čistej a bezpodmienečnej láske, ktorú Michael prejavuje každému, kto o ňu prejaví záujem. Zázraky archanjela Michaela vám pomôžu cítiť sa milovaní, v bezpečí a pod ochranou.

Archanjel Michael je Božou pravou rukou a prináša na Zem mier tak, že z nej vykoreňuje strach a stres. Michaelove vynaliezavé metódy nepoznajú hraníce, rovnako ako jeho schopnosť byť s množstvom ľudí zároveň. Vďaka tomu, že ho nič neobmedzuje, Michael môže - a chce - pomáhať vám aj všetkým ostatným v každej situácii, aby nastolil pokoj a mier.

Pojem archanjel pochádza z gréčtiny a znamená "najmocnejší posol Boží" . Arch je to isté čo "prvý" alebo "najmocnejší" a anjel znamená "Boží posol". Michaelovo meno je hebrejského a babylonského pôvodu a jeho význam znie "kto je ako Boh". Archanjel Michael teda znamená "najmocnejší posol, ktorý je ako Boh". Inými slovami, Michael prináša čisté posolstvo lásky, múdrosti a moci priamo od Stvoriteľa.

Michael je jediným anjelom, o ktorom sa v Biblii hovorí ako o "archanjelovi", a je tu tiež označený ako "jeden z najvyšších kniežat". V knihách Daniel a Zjavenie sa líči, ako Michael poskytuje ochranu v ťažkých časoch.

V nespočetných legendách, zvlášť potom v rámci kresťanskej, židovskej, moslimskej a keltskej tradícii, sa hovorí o preslávenej sile a múdrosti archanjela Michaela. Napriek tomu, sa tento archanjel neobmedzuje iba na stránky svätých textov. Je veľmi aktívny aj dnes a pôsobí medzi nami. S veľkou pravdepodobnosťou už pomohol a pomáha aj vám, najmä ak ste sa na neho niekedy obrátili. Možno práve on spôsobil, že ste sa dostali k tejto knihe.

Autor Doreen Virtue
Počet strán 181
Vydavateľ Synergie
Väzba pevná
Hmotnosť 360 g.
EAN 9788073701901
ISBN 978-80-7370-190-1
Rok vydania 2010
Rozmery 142 x 213
Jazyk česky

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Výhodné ceny Široká ponuka tovaru Magická atmosféra obchodu Príjemná relaxačná hudba Predávajúca s výbornými znalosťami o všetkom čo obchod ponúka Veľmi…

Overený zákazník,

Rychle vybavenie objednavky a moznost osobneho prevzatia

Overený zákazník,

Tovar bol rýchlo dodaný.Bola som spokojná.

Overený zákazník,