Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Lokalita predajne Tara Ezoterika - kliknite pre viac informácií

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Zázraky archanděla Michaela (Doreen Virtue)

Dostupnosť
Skladom
10,29 €
9,35 € bez DPH

Archanjel Michael je oddávna mocným ochrancom a priateľom, ktorý pomáha každému, kto sa na neho obráti. Ako liečiteľ, bojovník a anjel strážny prináša Michael mier a víťazí nad temnotou.

V tomto objavnom a povznášajúcim diele Doreen Virtue na konkrétnych príkladoch ukazuje, akými spôsobmi Michael vnáša harmóniu do životov ľudí na celom svete. Kniha obsahuje fascinujúce pravdivé príbehy o tom , ako tento archanjel ochraňoval ľudí pri riadení automobilu, ako sa viedol v ich profesijnej dráhe a ako chránil ich deti a dokonca ako používa svoju málo známu schopnosť opravovať prístroja. Naučíte sa s Michaelom nadviazať kontakt a objavíte spôsoby, ako s jeho pomocou dosiahnuť fyzického i psychického uzdravenia seba samého, svojich priateľov, členov rodiny i svojich klientov. Dozviete sa tiež, ako k rovnakým schopnostiam dopomohol tisícom ďalších po celom svete.

Príbehy v tejto knihe otvoria vaše srdce nádherne čistej a bezpodmienečnej láske, ktorú Michael prejavuje každému, kto o ňu prejaví záujem. Zázraky archanjela Michaela vám pomôžu cítiť sa milovaní, v bezpečí a pod ochranou.

Archanjel Michael je Božou pravou rukou a prináša na Zem mier tak, že z nej vykoreňuje strach a stres. Michaelove vynaliezavé metódy nepoznajú hraníce, rovnako ako jeho schopnosť byť s množstvom ľudí zároveň. Vďaka tomu, že ho nič neobmedzuje, Michael môže - a chce - pomáhať vám aj všetkým ostatným v každej situácii, aby nastolil pokoj a mier.

Pojem archanjel pochádza z gréčtiny a znamená "najmocnejší posol Boží" . Arch je to isté čo "prvý" alebo "najmocnejší" a anjel znamená "Boží posol". Michaelovo meno je hebrejského a babylonského pôvodu a jeho význam znie "kto je ako Boh". Archanjel Michael teda znamená "najmocnejší posol, ktorý je ako Boh". Inými slovami, Michael prináša čisté posolstvo lásky, múdrosti a moci priamo od Stvoriteľa.

Michael je jediným anjelom, o ktorom sa v Biblii hovorí ako o "archanjelovi", a je tu tiež označený ako "jeden z najvyšších kniežat". V knihách Daniel a Zjavenie sa líči, ako Michael poskytuje ochranu v ťažkých časoch.

V nespočetných legendách, zvlášť potom v rámci kresťanskej, židovskej, moslimskej a keltskej tradícii, sa hovorí o preslávenej sile a múdrosti archanjela Michaela. Napriek tomu, sa tento archanjel neobmedzuje iba na stránky svätých textov. Je veľmi aktívny aj dnes a pôsobí medzi nami. S veľkou pravdepodobnosťou už pomohol a pomáha aj vám, najmä ak ste sa na neho niekedy obrátili. Možno práve on spôsobil, že ste sa dostali k tejto knihe.

Autor Doreen Virtue
Počet strán 181
Vydavateľ Synergie
Väzba pevná
Hmotnosť 360 g.
EAN 9788073701901
ISBN 978-80-7370-190-1
Rok vydania 2010
Rozmery 142 x 213
Jazyk česky

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 80-80 11