AKTUALITY
Najnovšie meditatívne a vykladacie Karty vodních chrámů  .
 
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 

Aktuality z kamennej predajne, lunárny kalendár a iné informácie sledujte na FB stránke  TARA - poklady pre dušu  heart

alebo na TG kanáli Stíšenie.heart

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Ženy, které jedí ve svitu Luny (Anita Johnston)

Dostupnosť
Skladom
13,11 €
11,92 € bez DPH

Hoci kniha Anity Johnstonovej pojednáva o poruchách príjmu potravy, nie je zďaleka len o nich a nie je určená iba tým, ktorí sa s niektorou z foriem tejto poruchy stretávajú. Je venovaná všetkým ženám, ktoré majú záujem prehĺbiť si sebavedomie, napojiť sa na svoje vnútorné poznanie, žiť v harmónii so svojím telom a zmeniť svoj vzťah k jedlu. Je skvelým sprievodcom na ceste znovuobjavovania ženskosti a intuície. Prihovára k nám o hlade a o jeho rôznych podobách, osvetľuje, aké dôležité je naučiť sa ich rozlišovať, pretože len tak budeme schopní nájsť tú pravú potravu, po ktorej prahneme a prestaneme hladovať a živoriť.

Poruchy príjmu potravy sa v poslednej dobe rozšírili ako epidémia. Ideálom ženskej krásy je chlapčenská postava s veľkými prsiami, bez oblín, s nula percentami tuku. Len málo žien a dievčat je spokojných so svojím telom, a preto s ním zápasia a stáva sa ich nepriateľom. Čím to? Žijeme v spoločnosti, ktorá potláča typicky ženské aspekty plodnosti a hlbokej múdrosti spojené s prírodnými cyklami. Ako trefne poznamenáva Anita Johnstonová, dnešná žena je ako guľatý kolík, ktorý sa pokúša zapadnúť do hranatého otvoru... Ženy, ktoré sa s niektorou z porúch príjmu potravy stretávajú, sú považované za chorých, za "vadný tovar", ktoré treba "opraviť" . Poruchy príjmu potravy zďaleka nepramenia len z posadnutosti dievčat alebo žien mať postavu modelky a ich príčiny nemožno redukovať na jednoduchú otázku jedla. Vďaka citlivému prístupu autorky, jej múdremu pohľadu a jasnému a zrozumiteľnému výkladu odhalíme korene porúch príjmu potravy, porozumieme ich fungovaniu a zistíme, že dokonca majú svoj účel. Autorka nám ukazuje, ako môžeme nahliadnuť všetky súvislosti zo širokej perspektívy.

Knižka Anity Johnstonovej je utkaná z pestrej tapisérie mýtov a prastarých príbehov, prostredníctvom ktorých inšpiruje ženy k oslobodeniu od porúch príjmu potravy vďaka odhaleniu metafor skrytých v ich vlastných osobných príbehoch. Dôležité je uvedomiť si, že je v našich silách vysporiadať sa s poruchou príjmu potravy raz navždy, pretože všetky potrebné prostriedky si nesieme v sebe. Ak sa podarí nám ich odhaliť a otvoriť sa svojmu ženstva, znova sa napojiť na svoju intuíciu a vytrvať vo svojom zámere, dospejeme k uzdraveniu.

Čítanie tejto knihy je úžasným dobrodružstvom objavovania ženstva, hlasu múdrej ženy, ktorá prebýva vo vnútri každej z nás. Ak budeme schopní tomuto vnútornému hlasu načúvať, spoľahlivo nás povedie na ceste k uzdraveniu a ďalej celým životom. Anita Johnstonová vás v dvadsiatich kapitolách prevedie labyrintom sveta metafóry, v ktorom sa postupne stretnete s dôležitými aspektmi ženstva, medzi ktoré patria okrem iného intuícia, sexualita, mesačný cyklus, archetyp matky atď. Súčasťou každej kapitoly sú použiteľné praktické cvičenia, ktoré vám pomôžu na ceste k uzdraveniu. Môžete sa vďaka nim naučiť napríklad rozpoznávať signály svojho hladu, ale treba tiež rozlišovať medzi hladom telesným a emocionálnym.

Odhalíte, ako významným zdrojom poznania sú vaše pocity, emócie a sny. A iste sa vám podarí s radosťou sa plne otvoriť svojmu ženstvu a prijať vzácne dary, ktoré ponúka.

Dr. Anita Johnstonová je psychologička. Roku 1982 sa stala spoluzakladateľkou Centra anorexie a bulímie na Havaji. Okrem svojej súkromnej praxe hojne prednáša v odborných organizáciách, na univerzitách, v zdravotníckych zariadeniach aj pre širokú verejnosť. Žije s manželom a dvoma dcérami na Havaji.

Autor Anita Johnstonová
Počet strán 248
Vydavateľ Rybka publishers
Väzba pevná
Hmotnosť 390 g.
EAN 9788087067338
ISBN 978-80-87067-33-8
Rok vydania 2011
Rozmery 140 x 210
Jazyk česky

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 120-120 1
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

+ Tie sviečky majú niečo do seba. Som veľmi spokojná

Overený zákazník,

Všetko bolo v poriadku.

Overený zákazník,

objednávka rýchlo vybavená, dobrá komunikácia zo strany obchodu, doručenie bez problémov

Overený zákazník,