AKTUALITY
VOLAJTE a objednávajte si telefonicky  0948 039 243.
 

Vážime si Vašu priazeň, ktorú nám dávate už 17 rokov a veríme, že toto náročné obdobie prekonáme aj s našimi produktami, ktoré Vám prinášajú pokoj v duši a pohodovú myseľ .Ďakujeme za pochopenie a želáme krásne dni ❤

V kamennej predajni Tara - poklady pre dušu nájdete nové kadidlá a kadidelnice.  K dispozícií je už Biela šalvia šamanská.

V FB skupine Ezoterici.sk nájdete mnoho zaujímavých statusov a informácií,  už je nás viac ako 13 tisíc :) Srdečne Vás do nej pozývame.

Želáme Vám z Tary všetko dobré a tešíme sa na Vás.❤

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Co tě nezabije, to tě posílí (Brené Brownová)

Management Press | Knihy a karty | Kód: 11133-12748
Novinka

Buďte otvorení, nevyhýbajte sa veciam, ktoré vás môžu zraniť, robte všetko s plným nasadením, po páde sa zdvihnite a choďte ďalej, pretože jedine tak môžete prežiť svoj život naplno. Žiť naplno znamená akceptovať ako súčasť života neistotu, čo nevyhnutne vedie k tomu, že sa nevyhneme pádom.

Dostupnosť
Skladom
14,99 €
13,63 € bez DPH

Buďte otvorení, nevyhýbajte sa veciam, ktoré vás môžu zraniť, robte všetko s plným nasadením, po páde sa zdvihnite a choďte ďalej, pretože jedine tak môžete prežiť svoj život naplno. Žiť naplno znamená akceptovať ako súčasť života neistotu, čo nevyhnutne vedie k tomu, že sa nevyhneme pádom.

Nový bestseller vynikajúcej americkej autorky a bádateľky "ľudských duší" Brené Brown poukazuje na paradox ľudskej odvahy - ak sme v tom, čo robíme, dostatočne odvážni, nevyhneme sa neúspechom, ktoré nás môžu zrážať dole a nahlodávať našu odvahu. Dôležité je nenechať sa odradiť, ale vedieť sa zdvihnúť a ísť ďalej. Autorka vychádza zo svojej celoživotnej bádateľskej práce a ukazuje, aké dôležité je pomenovať myšlienky, obavy a pocity, ktoré zakúšame, a ako nám to pomáha prijať príbeh svojho života, interpretovať ho, vyrovnať sa s tým, čo nás postretlo, a nájsť tak hlbší zmysel svojho života, múdrosť a nádej.

Knihou sa ako červená niť tiahne z hĺbky nášho srdca a duše vyvierajúca túžba žiť činorodým, kvalitným životom, prestúpeným nasadením, odhodlaním a presvedčením, že si zaslúžime lásku a prijatie zo strany druhých ľudí. Docieliť to znamená rozvíjať a kultivovať odvahu, spolucítenie a napojenie, aby sme si ráno, keď sa prebudíme, dokázali pomyslieť: Bez ohľadu na to, čo všetko sa dnes podarí a čo nie, si zaslúžim lásku a prijatie; znamená to si večer, keď líhame k spánku, dokázať povedať: Áno, nie som dokonalý / á, som zraniteľný / á a občas trpím obavami, to ale nič nemení na tom, že som v skutočnosti odvážny / á a zaslúžim si lásku, prijatie a pocit spolupatričnosti s druhými ľuďmi.

Autor Brené Brownová
EAN 9788072614417
ISBN
Jazyk česky
Počet strán 240
Rok vydania
Rozmery 165 x 235
Väzba brožovaná
Vydavateľ Management Press

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 11133-12748 1

Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie Kvalitný tovar Veľký výber sortimentu

Overený zákazník,

Dobrá dostupnosť Ochotný personál

Overený zákazník,

Pohodlný nákup z domu.

Overený zákazník,