AKTUALITY

Dni TARY - 19.-20. júl 2024!- druhý ročník!   Ďakujeme za vašu podporu a dôveru.heart

 

Pozrite si nové knihy, vonné tyčinky a karty !

Pozrite si naše nové AMETYSTY.

Najnovšie meditatívne a vykladacie Karty posvátné kreativity  .
 
Pozrite si krátke videá zaujímavých kariet a kníh na YOUTUBE - videá
 

Aktuality z kamennej predajne, lunárny kalendár a iné informácie sledujte na FB stránke  TARA - poklady pre dušu  heart

alebo na TG kanáli Stíšenie.heart

 

Predajňa

TARA Ezoterika s.r.o.
Konventná 19
811 03 Bratislava
IČO: 47 446 081
DIČ: 2023905631
IČ DPH: SK2023905631

Otváracie hodiny predajne

  • Pondelok - Piatok: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Nedeľa: zatvorené
Mapa

Doprava k nám:

zastávka Hodžovo námestie

  • Autobusy: č.: 83, 84, 93, 147 a 184
  • Trolejbusy: č.: 203, 207, 208 a 212
ZĽAVNENÉ produkty

Heureka

Recenzie od našich zákazníkov:

Heureka.sk - overené hodnotenie obchodu Tara Ezoterika

Můj otec byl MIB (Jason Mason, Jan van Helsing)

Anch Books | Knihy a karty | Kód: 10929-12544

Mimozemšťania žijú medzi nami, a to už veľmi dlhú dobu! Kto sú títo záhadní Muži v čiernom (MiB)? Od 50. rokov minulého storočia sa objavujú u fenoménu UFO, dotieravo sa vypytujú svedkov, konfiškujú im zhotovené fotografie, a niekedy je dokonca aj ohrozujú. Vieme o nich doteraz len veľmi málo.

Dostupnosť
Skladom
36,19 €
32,90 € bez DPH
Za nákup získate 33 bodov.

Mimozemšťania žijú medzi nami, a to už veľmi dlhú dobu! Kto sú títo záhadní Muži v čiernom (MiB)? Od 50. rokov minulého storočia sa objavujú u fenoménu UFO, dotieravo sa vypytujú svedkov, konfiškujú im zhotovené fotografie, a niekedy je dokonca aj ohrozujú. Vieme o nich doteraz len veľmi málo.

Istý MiB kontaktoval krátko pred smrťou svojho syna, uviedol ho do tejto organizácie ako svojho nástupcu a zasvätil do zákulisného diania, ktorá sa odohráva na pozadí nám známych udalostí. Jedná sa o svet plný tajných organizácií, zázračných technológií, ktoré poznáme len zo sci-fi filmov, aj utajených mocenských štruktúr, ktoré našu planétu pevne zvierajú v pazúroch.

Keď sa Jason Mason dozvedel od svojho otca všetky informácie o činnosti a cieľoch tejto organizácie, zmocnila sa ho taká zlosť, že sa rozhodol podeliť o tajné vedomosti s verejnosťou. Na jeseň roku 2015 kontaktoval Jana van Helsinga a poskytol mu interview, ktoré malo pôvodne vyjsť v knihe Whistleblower!. Na Jana van Helsinga zapôsobili Jasonove informácie tak mocne, že ho vyzval, aby o tejto téme napísal celú knihu. Jason Mason sa teda pokúsil doložiť neuveriteľné skutočnosti, o ktorých mu rozprával jeho otec, a jeho tvrdenia aj zistenie dopĺňajú aktuálne výpovede whistleblowerov, napríklad Coreya Goodey, Michaela Prince, Simona Parkesa, Williama Tompkinsa a ďalších.

Čitateľom sa tak otvára úplne nový náhľad na svet. Kniha pojednáva (nielen) o týchto mimoriadne zaujímavých otázkach: Žijú mimozemšťania na Zemi už milióny rokov? Akú úlohu hrali Chazari, čo je prapôvodom Baalovho kultu a babylonského bratstva a ako vnímali prví kresťania Ježiša Krista? Sú jezuiti a príslušníci talianskych rodín čiernej šľachty mocnejší ako Rothschildovci a Rockefellerovci? Čím sa zaoberajú ultratajné projekty tieňovej vlády? Kto sú Nordici a Drakoniáni? Existovali na Antarktíde nemecké základne a sú tam dodnes? Vlastní Vatikán dôkazy o starobylých vysoko rozvinutých civilizáciách a o prítomnosti mimozemských rás na Zemi? Žili skôr na Zemi obri a boli o tom dôkazy? Je Mesiac umelé teleso? Čo sa skutočne odohrávalo v rámci misií Apollo? Ako je to s návratom nebeského telesa Nibiru a božstiev Anunnaki a kto sú tajní bohovia iluminátov? Existujú prístroje, ktoré nahliadajú do budúcnosti? Funguje už dlhšie ako šesťdesiat rokov tajný vesmírny program so základňami po celej Slnečnej sústave, ktorý je pod kontrolou tajných nemeckých spoločností a členov SS? Sú po celej Galaxii rozmiestnené vstupné portály, ktorými je možné cestovať? Prežívame v súčasnosti zvýšenie frekvencií v našej časti Galaxie? Pomáhajú nám priaznivo naklonení mimozemšťania s pokročilými technológiami v tom, aby sme tieto zmeny šťastne prečkali a aby sa Zem definitívne oslobodila od vlády temných síl? Možno cestovať v čase? Čo je cestovateľom v čase známe o minulosti a budúcnosti Zeme?

Autor Jason Mason, Jan van Helsing
EAN 9783945803219
ISBN 978-39-4580-321-9
Jazyk česky
Počet strán 800
Rok vydania 2019
Rozmery 167 x 270
Väzba brožovaná
Vydavateľ Anch Books

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad 10929-12544 1
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

dostupnosť, prehľad

Overený zákazník,

Rychlost a spolehlivost

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie mojej objednávky.

Overený zákazník,